Cześć!

Niedawno byłem z moją ukochaną żoną na wyprawie do Izraela.

Izrael to fascynujące miejsce, naprawdę można się tu zanurzyć w historię, ale nie tylko. W Tel Avivie życie toczy się zapewne tak samo jak w innych miastach świata, dużych miastach.

Nocne życie, kluby, kawiarnie, galerie, sklepy z meblami ?

Ciekawostką jest to, że w piątek od 18.00 do soboty do 18.00 praktycznie wszystko jest zamknięte. Dla mnie jako Europejczyka, to było nie do pojęcia, że można tak po prostu wyłączyć prawie cały kraj i leżeć do góry brzuchem, wołając Shalom!

Ale spoko, przeżyłem ? Poniedziałek był dniem zwykłej harów dla wielu Izraelczyków, a dla mnie dniem szukania oznak „czarnego złota”. I w końcu się coś nawinęło ? Znalazłem ten mały sklepik, w którym moją uwagę przykuły dwa pudła z charakterystycznymi prostokątami ? WINYLE! wykrzyknąłem, a że było już późno, umówiłem się na drugi dzień na nagranie!

Zobaczcie co ciekawego o winylach, muzyce thrash i scenie alternatywnej w Tel Avivie i w Izraelu mają do powiedzenia Yaniv i Ayelet, właściciele sklepu Thrash Addiction.

A w filmie udział wzięły płyty takich bandów jak:

Los Kikes

Venomus Skeleton

Moom

Machleket hanikot shotrim

HATEALLDAYLONG

Pozdro Shalom

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.