Cześć!

Wczoraj mięliśmy okazję się spotkać z okazji środowej, cyklicznej Kawy z Panem Winylem. Zapytałem Was o Wasze doświadczenia związane z kupowaniem winyli przez internet, w Polsce i za granicą.

Nasz kolega Mirosław, przedwczoraj miał niemiłą sytuację, zamówił sobie C.C. Catch na labelu Hansa (który jest znacznie droższy) a otrzymał Ariola.

Definitywnie, przedmiot nie zgodny z opisem. Sytaucja dość przykra dla Mirosława, ale nie beznadziejna.

Kupował przez discogs.com, co pozwoliło mu uniknąć utraty pieniędzy, ale jednak na ich powrót będzie musiał trochę poczekać.

Zagaiłem wczoraj, aby Was zapytać o Wasze doświadczenia z kupowaniem przez internet. Napisałem do Pani Anny, z biura prawniczego Goldwin, aby nam pomogła. Zgodziła się odpowiedzieć na nasze pytania. Zatem czekam w komentarzach na Wasze historie, na Wasze pytania i spostrzeżenia.

EDIT: A Tutaj już szeroko w porozumieniu z Panią prawnik!

KUPUJEMY WINYLE NA PREZENT ON-LINE. – PORADY PRAWNE

A tymczasem zapraszam do obejrzenia zapisu wczorajszej Kawy z Panem Winylem:

Pozdrawiam

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *