K-JAH SOUND I RIDDIM 2019

Panwinyl/ 14 sierpnia, 2019/ Be Your Own Label, Do kolekcji, Do słuchania, Felietony Pana Winyla, Moje Wydawnictwa, Pan Winyl poleca, Ważne Wydarzenia, Zapowiedzi wydawnicze/ 2 comments

SERIA 6 SINGLI 7″ OD K-JAH SOUND, WORLD A REGGAE I PANA WINYLA

Czym jest RIDDIM? Kto wie? Rączka do góry! A kto nie wiem, niech się dowie:

RIDDIM to tradycyjny jamajski zabieg tworzenia muzy. Tworzy się jeden podkład, który jest później rozbudowany przez kolejnych artystów. RIDDIM jest takim korzeniem, który spaja go z innymi utworami.

Praca nad tym projektem trwała ponad 2 lata. 5 sierpnia 2019 roku pierwsze 3 single wyszły z tłoczni WM Fono w Warszawie.

Możecie już je zamówić na: EPKA – Studio Czarnej Płyty

Oto lista kolejnych singli:

Singiel 1
1.Tamika & Gentleman – Spiritual Wealth
2.Runkus – The Apple
Singiel 2
3.Warrior King – Sing Another Psalm
4.Bushman – Days
Singiel 3
5.Christos DC – Self Evident
6.Vanessa Bongo – Power Ignite
Singiel 4
7.Droop Lion – Reggae Music
8. Jaras/Etna Kontrabande – Don’t Forget My Love
Singiel 5
9.Kamau Imhotep – Archetype
10.Luciano – Story Of My Life
Singiel 6
11.Lutan Fyah – Chant Jah
12.Riddim Version

muzycy biorący udział w nagraniach : D’Roots Brothers , Słomiński Jerzy, Radek Ciurko, Tomasz Wójcik, Szymon Chudy, K-Jah Sound, Umberto Echo, Studio As One, Brian Falkowski, Paul Hamilton, Joe Brotherton,

Jako Pan Winyl miałem przyjemność być producentem wykonawczym tego projektu. Cieszę się mega, bo pierwszy raz mam możliwość współpracy z międzynarodową rodziną.

Dla mnie osobiście, to mega przeżycie. K-Jah zadzwonił do mnie jakoś rok temu i napomknął, że razem z Dannym Creatah robią taki projekt, czy nie chciałbym wspomóc ich swoim winylowo-wydawniczym doświadczeniem. Mega się podjarałem i konsekwentnie od roku, parliśmy wspólnie do tego momentu, gdy 5 sierpnia pierwsze 3 single opuściły tłocznie.

Gdy 10 lat temu zaczynałem swoją przygodę z muzyką, jako sprzedawca płyt, nie miałem pojęcia, że tak to może się rozwinąć. Wiernie podążałem za swoją pasją i do tej pory to robię. Po drodze nie obyło się bez upadków, mniejszych i większych, ale też było kilka sukcesów. Dziś, z perspektywy dekady, mogę powiedzieć, że wiem czym jest sukces 😀 Wiem czym jest sukces dla mnie. Jeśli artyści formatu K-Jah powierzają ci swój projekt, wierzą, że jesteś odpowiednią osobą do tego, to to, jest właśnie sukces. Przynajmniej dla mnie! Sukces, to być godnym zaufania.

Jeszcze raz dziękuję całej ekipie Word A Reggae, K-Jah wszystkim artystom i ludziom zaangażowanym w RIDDIM 2019, a jako Pan Winyl, osobiście dziękuję Anecie i Adamowi z WM Fono, po raz kolejny mega kooperacja! Czapka z głowy 🙂

Pozdrawiam

Pan Winyl

Share this Post

2 Comments

 1. Dziękuje za miłe słowa. 🙂 Swietny projekt- czysta przyjemność. Pozdrawiam serdecznie!

  1. Pani Kierowniczko!
   Praca z Panią to sama przyjemność 🙂
   Pozdrawiam
   Pan Winyl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*