SOIN mówi HALO do świata. 12 stycznia 2020, godzina 12.12 – świat usłyszał w słuchawce HALO. Wideo zapowiada EPkę pod tym samym tytułem. Całego materiału możemy spodziewać się 20/02/2020.

HALO: to utwór o tym, że każdy z nas ma tych kilka słów, które najlepiej opisują to kim jesteśmy i czasem te słowa leżą gdzieś w jakiejś szufladzie życia, podczas gdy jesteśmy zajęci pracą, oczekiwaniami ludzi, czy hałasem wokół. “Chcę być lekarzem”, “chciałabym malować obrazy”, “chciałbym pojechać do Australii”, “chcę zostać księgową”, a może po prostu “chcę być sobą”. Każdy etap w życiu ma swoje wyzwania i obowiązki, ale najlepszy moment, żeby takie słowa wcielać w życie to tu i teraz.

SOIN

Słucham tego utworu i daję napełnić się nadzieją. Pod koniec piosenki SOIN śpiewa:

Te słowa, które mają moc przenosić góry, jeśli dać im trochę wiary

wreszcie wykręcić właściwy numer, wziąć je z góry, dojść do źródła,

stawać się sobą i uchwycić słowo życia

SOIN HALO

Powala mnie ten fragment, moc słów, gdy wierzymy w to co mówimy, może poruszyć góry. Słowa życia, to te słowa, które niosą miłość, radość, pokój. Słowa mocy, słowa twórcze i tylko od nas zależy, czemu będą służyć, co będą tworzyć.

SOIN mówi HALO do świata i mam wrażenie, że nie jest to tylko jego osobiste HALO. Czuję się, jakbym mówił też w moim imieniu.

SOIN to projekt, w którego skład wchodzi Tomasz Soin i Kamila Bujalska, na chwilę obecną zespół jest na etapie formowania. Na wiosnę możecie się spodziewać kilku koncertów. SOIN w wywiadzie, którego udzielił mi jakiś czas temu, opowiada o tym, że marzą mu się bardziej performance niż zwykłe koncerty.

SOIN – wywiad, rozmawia Pan Winyl

Kochani Ludzie Muzyki, jeśli chcecie poznać inne zespoły, które z czystym sercem polecam, to kliknijcie w przycisk poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *