BANDCAMS.PL STREAMY W JEDNYM MIEJSCU

Panwinyl/ 17 marca, 2020/ KONCERTY, NJUSRÓÓM/ 1 comments

BANDCAMS.PL STREAMY W JEDNYM MIEJSCU. To pomysł Anny Wilkus. Anna bardzo szybko zareagowała na nagłą potrzebę i sama stworzyła platformę www.bandcams.pl.

BANDCAMS.PL STREAMY W JEDNYM MIEJSCU

Koncerty wielu artystów zostały odwołane, dla licznych to była forma utrzymania się. Gdy tylko ogłoszono zamknięcie imprez kulturalnych, wzmógł się ruch w sieci. Bandy zaczęły, mniej lub bardziej sprawnie, odpalać live streamy. Zrobił się bałagan.

Anna Wilkus natychmiast wyłapała to i stworzyła bandcams.pl aby pomóc się ogarnąć, nie tylko artystom, ale też widzom i słuchaczom. Ja sam skorzystałem już z dobrodziejstwa platformy, ogłaszając na niej moją Muzyczną Kawiarenkę.

Platforma pozwala na znalezienie streamowych koncertów w jednym miejscu, dodatkowo użytkownicy, którzy nie korzystają z facebooka, również nie przegapią żadnego wydarzenia, ponieważ BANDCAMS pozwala na podgląd streamingu bezpośrednio na stronie – tłumaczy Anna.

Serdecznie Wam polecam korzystanie z tego udogodnienia. Wierzę, że to przedsięwzięcie ma szansę się fajnie rozwijać. Będę Was informował o postępach i rozwoju bandcams.pl, myślę, że warto się temu przyglądać.

Social Media:

KONTAKT W SPRAWIE STREAMÓW: bandcams.info@gmail.com

Pozdrawiam
Pan Winyl

Artykuły powiązane:

Share this Post

1 Comment

  1. Pingback: BOJANEK: PIERWSZY KONCERT ON-LINE - Pan Winyl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*