BOJANEK: PIERWSZY KONCERT ON-LINE

Panwinyl/ 17 marca, 2020/ KONCERTY, NJUSRÓÓM/ 3 comments

Grzegorz Bojanek, to on zrobił pierwszy koncert on-line. Dzień przed Urszulą, z własnego domu, zrobił streama. Zapis tego wyjątkowego wydarzenia, możecie zobaczyć tu:

Już we czwartek (12 marca) na naszej wewnętrznej grupie wsparcia dla artystów związanych lub sympatyzujących z Be Your Own Label, toczyła się dyskusja, co to dalej będzie. Instytucje kultury zamknięte, koncerty i wydarzenia kulturalne odwołane. Grzegorz bardzo szybko na to zareagował. Jeszcze tego samego dnia stworzył wydarzenia, co zaowocowało powyższym LIVE-ACTEM.

Grzegorz Bojanek tworzy muzykę ambiet, na pomysł live stream’a wpadł podczas wspomnianej dyskusji. Właśnie mu odwołali występ na Before Festival Ambientalny gdzie miał supportować Bersarin Quartett.

BOJANEK: PIERWSZY KONCERT ON-LINE
Grzegorz Bojanek

Grzegorz nie tylko jest uznanym twórcą muzyki ambient, ale też mocno angażuje się w temacie ekologii w środowisku twórców muzycznych. Mam nadzieję, że niebawem uda nam się nagrać wspólną rozmowę właśnie w tej tematyce. W obecnej sytuacji, nie można przewidzieć kiedy to nastąpi. Grzegorz jest jednym z inspiratorów poniższego artykułu:

Już niebawem więcej o Grzegorzu Bojanku przeczytacie w zakładce: Pan Winyl Poleca.

Social media Grzegorza:

Pozdrawiam

Pan Winyl

Artykuł powiązany:

Share this Post

3 Comments

  1. Pingback: BANDCAMS.PL STREAMY W JEDNYM MIEJSCU - Pan Winyl

  2. Pingback: GRZEGORZ BOJANEK - ZACZYNA MI ODWALAĆ - Pan Winyl

  3. Pingback: RESTLESS ASTRONAUT - "AND THE ALIENS" NOWA EP

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*