MILOMI „WIĘCEJ” – TROCHĘ MIODU NA SERCE

Panwinyl/ 15 kwietnia, 2020/ NJUSRÓÓM, Premiery/ 4 comments

Milomi z nowym utworem Więcej wylewa trochę miodu na serce. To zaskakujący utwór, dojrzewał w tym kryzysowym czasie. Pozamykani w domach, z napiętymi nerwami? Posłuchaj muzyki i wpuść do domu trochę światła i miłości.

Milomi Wiecej

Bardzo polubiłem Milomi i jej muzykę. Nie dość, że jest świetną wokalistką, to w dodatku, jest przemiłą osobą. Słuchając jej piosenek wyobrażam sobie, dziewczynę, Paryżankę, z teksańskimi korzeniami, która nie wiadomo jakim cudem wylądowała w Polsce. Przygoda jej życia skrywa mnóstwo ciekawych, zabawnych, ale też mrocznych historii. Muzyka zabiera w długą trasę uczuć. Wyłania się zza niej, jak zza horyzontu, miasto, które woła by je zwiedzić. Taka to muzyka!

Pan Winyl

Zespół utworem Wiecej zamyka pewien etap w swojej twórczości. Niebawem nadejdą nowe piosenki. Mam nadziej, że artystka uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi nam trochę więcej szczegółów.

Za muzykę, realizację i gitarę odpowiada: Tomek ‚Ragaboy’ Osiecki, O aranż zadbała Angelika Irauth, która zagrała również na pianinie, natomiast na wiolonczeli zagrała Karolina Drewnik.  Tekst napisała i zaśpiewała Milomi.

Sociale zespołu:

Polecam

Pan Winyl

Podobne artykuły:

Share this Post

4 Comments

  1. Pingback: KARO GLAZER - II MIEJSCE W ISC 2020 - Pan Winyl

  2. Pingback: ODPOCZNO, ALE NIE ODPOCZNĄ - Pan Winyl technofolk

  3. Pingback: MILOMI "PRZESYPIAM DALEJ" NOWY SINGIEL [PREMIERA]

  4. Pingback: MILOMI - "PRZESYPIAM DALEJ" [WIDEO PREMIERA] — Pan Winyl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*