NOWOMOWA „PAPIEROSY” NOWY TELEDYSK

Panwinyl/ 27 kwietnia, 2020/ Be Your Own Label, NJUSRÓÓM, Premiery/ 2 comments

Przed weekendem zapowiadałem Nowomowa Papierosy nowy teledysk z udziałem Pana Sławomira Suleja. Pamiętacie role Kudłatego w pierwszej części Kilera? Tak, to właśnie Pan Sławomir.

Nowomowa Papierosy

Zespół Nowomowa zadebiutował jesienią 2019 roku. Ich płyta Debiut to twórcze nawiązanie do okresy lat osiemdziesiątych w muzyce polskiej i zagranicznej. W rozmowie z zespołem, zapytałem ich, czy można powiedzieć, że są Nową Nową Falą, nie zaprzeczyli ale i nie potwierdzili.

Zespół składa się z, jak to ujął Szymon Kasprolewicz: delikatnych chłopców. Oczywiście mowa o ich wrażliwości, bo gdy tylko posłuchacie ich muzyki, od razu zorientujecie się, że za tą wrażliwością i delikatnością kryje się charakter i ostry rockowy sznyt.

Pan Sulej wziął udział w teledysku z dużą przyjemnością. Jak sam powiedział, to, że zespół Nowowmowa jest z Wrocławia miało znaczenia, ponieważ Pan Sławomir z Wrocławia pochodzi. Tam też kończył szkołę muzyczną i o mały włos zostałby perkusistą. Podobnie jak Szymon, kocha instrumenty perkusyjne.

Wideo zrealizowali chłopacy z Brave Boy Studio, którzy chwilę wcześniej współpracowali z mona polaski przy ich sesji live. Oba obrazy zasługują na uznanie, świetne produkcje, to ich znak rozpoznawczy.

Pozdrawiam

Pan Winyl

Powiązane artykuły:

Share this Post

2 Comments

  1. Pingback: NOWOMOWA - TRIBUTE JOY DIVISION - LIVE ON-LINE - Pan Winyl

  2. Pingback: MONA POLASKI "ŚWIEĆ" NOWY TELEDYSK I SINGIEL [PREMIERA]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*