SIQ „LUDZIE” NOWY TELEDYSK SUPERGRUPY

Panwinyl/ 5 maja, 2020/ NJUSRÓÓM, Premiery/ 0 comments

SIQ Ludzie nowy teledysk. Trio to rock n’ rollowa polska super grupa.

SIQ "LUDZIE" NOWY TELEDYSK SUPERGRUPY
SIQ

W skład trio wchodzą: Ania Brachaczek – wokal, gitara basowa, Maciej Ślimak Starosta – perkusja, Tomek Biały Białoń – gitara. Grupa zawiązała się po udanej współpracy Ani z Acid Drinkers przy okazji wyróżnionego Fryderykiem kawałka Love Shack.

Ludzie to mocny punkowy numer z rock n’ rollowym feelingiem. Pochodzi z debiutanckiej płyty SIQ z roku 2016. Wideo zostało nagrane w warunkach kwarantanny. W utworze audio biorą udział również: Bart Kiciński – gitara, Michał Kaleciński – bas.

Na fanpage’u SIQ możemy przeczytać: Już od dawna Ślimak robił nowe numery. Takie, które nie pasowały do Acidów, ale za to pasowały do dziewczyńskiego charakteru Ani. Do zespołu zwerbowali genialnego Barta i zręcznego Białego. Piosenki opowiadają o niegrzecznych chłopakach i dziewczynach, o tym co nas wkurza i o tym co zachwyca.

Prostota, moc i charakter! To lubię. Ania to urodzona sceniczna… lwica, choć czasami występuje w zebrzastych wdziankach. Niech Was nie zmyli jej filigranowa postać, bo potrafi przypierniczyć, że kapcie spadają. Słuchając SIQ mam nieodparte wrażenie, że doświadczam czegoś istotnego. Że im o coś chodzi. Muza dla ludzi, którzy rock n’ rolla mają we krwi!

Polecam

Pan Winyl

Sociale SIQ:

Pozdrawiam

Pan Winyl

Polecane artykuły:

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*