ERROR THEORY „DRAGGING CORPSES” – PREMIERA

Panwinyl/ 30 czerwca, 2020/ Be Your Own Label, NJUSRÓÓM, Premiery/ 0 comments

Czekaliśmy i się doczekaliśmy Duet Error Theory puścił w sieć długo oczekiwany singiel i video! Dragging Corpses to na poły mistyczna, na poły realna opowieść o zagubieniu się w pogoni za sukcesem.

Ta wielowymiarowa fabuła dotyka przy tym tak ważnych i delikatnych tematów jak depresja czy samobójstwo.

Premierę poprzedziła akcja Hall Of Death upamiętniająca najważniejszych dla grupy muzyków, którzy odeszli z tego świata przedwcześnie.

Error Theory w ten sposób zwróciło uwagę, na temat zmagań z problemami psychicznymi. Nie tylko wielkich gwiazd, ale też każdego z nas. Bo depresja, niestety zbiera swoje żniwo.

Marzeniem zespołu jest to, aby po wysłuchaniu utworu, zobaczeniu teledysku, zapoznaniu się z tym, co mają do przekazania, słuchacze stali się bardziej empatyczni. Jak mówią w wywiadzie: Na koniec chcielibyśmy poprosić wszystkich czytających te słowa o moment refleksji i o rozejrzenie się w swoim najbliższym otoczeniu czy nie warto kogoś zapytać: Czy wszystko jest w porządku?

Udostępniajcie ten klip, mówmy głośniej o tym, jak się mamy i zwracajmy uwagę na naszych najbliższych. Czasami tak niewiele wystarczy, by uratować życie.

Polecam!

Pan Winyl

Powiązane artykuły:

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*