Nowy numer Szum & Fykes feat. z Novika, wspólnie stworzyli lekki wakacyjny cover Pricne’a.

Jedni łapali muła a inni sięgali do zakurzonych pamiętników młodości. Szum & Fykes, dwóch koleżków, których potencjał produkcyjny nie dał się kwarantannie sięgnął dna – dna wspomnień i refleksji.

SZUM & FYKES FEAT. NOVIKA - LOVE BIZZARE (PRINCE COVER)
Szum & Fykes

Chłopaki nie dali się zadołować, powstali i z tego dna wynieśli nowe numery. Oto co oznacza obracać nieszczęście w dobre rzeczy. Zamiast jęczeć i narzekać, zabrali się do pracy.

Zaprosili do niej Novikę. Efektem jest fantastyczny cover piosenki Prince’a A Love Bizzare, (Prince podarował ją funkowej wokalistce Sheili E. )

Duet nie byłby sobą chyba, gdyby od razu nie przekuł tej inicjatywy w większy projekt. Już zapowiadają, że pojawi się EP-ka z coverami. Mają się na niej znaleźć piosenki, które miały wpływ na ich gusta muzyczne. W notce prasowej oświadczają, że wybrali:

…artystów, którzy wywarli znaczący wpływ na to, co między innymi dzisiaj robimy. I nadmieńmy, że nie są to dyktatorzy stylu muzycznego, w jakim się poruszamy, tylko często zapomniane piosenki sprzed lat, które ukształtowały nasze gusta muzyczne dekady temu, a do których wciąż lubimy wracać.

Szum & Fykes (z noty prasowej)

Sociale Szym & Fykes:

Pozdrawiam

Pan Winyl

Powiązane artykuły:

One Reply to “SZUM & FYKES FEAT. NOVIKA “LOVE BIZZARE” (PRINCE COVER)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.