Duma mnie rozpiera, że to pod skrzydłami mojego Be Your Own Label odbywa się ta premiera. Ania Sama nowa piosenka Kołyszą już w streamingach! Kliknij zdjęcie, żeby dodać do swojej ulubionej playlisty.

DODAJ DO SWOJEJ PLAYLISTY

Nowy utwór, to już trzeci z kolei promujący nadchodzącą EP Śnienie. Jest inny niż dwa poprzednie Pestka i Krok po kroczku. Tym razem Ania i Szymon Piotrowski, współautor muzyki i producent, poszli w bardziej klubowym kierunku.

Kołyszą zaczyna się bardzo nietypowymi dźwiękami, to jakby echa z innego świata, które zamieniają się w śpiew. Ania opowiada o miejscu, które jest w każdym z nas. Czasami ciężko znaleźć czas by tam się wybrać, do przestrzeni, gdzie jest dobrze, spokojnie i zachwycająco. Dałem się poprowadzić piosence za rączkę. Trafiła bezbłędnie.

Polecam

Pan Winyl

Na stornie aniasama.pl Ania zostawiła miejsce dla słuchaczy, żeby wyrazili swoją opinię, zachęcam do zerknięcia i zostawienia artystce własnej opinii.

Czekam już na wideo, które zapowiedziane jest na przyszły piątek. Miało być dziś, ale z przyczyn niezależnych od Ani, premiera odbędzie się za tydzień. Liczę na piękny obrazek do tej piosneki.

Pozdrawiam

Pan Winyl

Powiązane treści:

2 Replies to “ANIA SAMA NOWY SINGIEL “KOŁYSZĄ” [PREMIERA]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.