J.M3 – HIP HOP Z SINGAPURU

Panwinyl/ 27 sierpnia, 2020/ NJUSRÓÓM, NOWOŚCI ZE ŚWIATA/ 1 comments

Oto kolejna egzotyczna piosenka, która wpadła mi ostatnio na uszy. J.M3 jest młodą artystką z Singapuru. Jej hip hop jest trochę inny. Posłuchajcie ostatniego singla artystki, pt. „Don’t You Save US”.

Utwór opowiada o utrapieniach uzależnienia. O napięciach gdy szarpią człowiekiem sprzeczne namiętności. Temat bardzo dotkliwy, każdy kto chciał choćby rzucić palenie, wie jaki to ból, jaki to ciężar.

Kolorowa estetyka, lekka w formie melodyjka świetnie oddają pozorną łatwość zrywania z nałogami. Ktoś kto nigdy nie miał z tym problemu, będzie miał wrażenie, że to jest takie proste.

A przecież nie tylko od substancji można się uzależnić, ale też od relacji, od bycia kimś i wielu innych rzeczy. Jednak uwolnić się od tego jest niezmiernie trudno. I ten numer właśnie o tym opowiada. O trudnym odejściu, z toksycznej relacji. Piosenka ma w sobie subtelność i złowieszczość. Można poczuć się jak rybka, która krąży w koło smakowitego kąska na haczyku.

J.M3
J.M3

J.M3 filtruje niepokoje świata i analizuje je poprzez muzykę. Jest przeciwniczką życie wg. norm i wyraża pragnienie życia, wg. tego, co nosi w sercu. Stara się do tego zachęcać i dodać ludziom odwagi, aby wchodzili na ścieżkę egzystencji, która jest ich marzeniem.

Hip hop J.M3 jest niecodzienny. Nie próbuje grać agresywnie, ale używa swojej delikatności i wychodzi poza ramy rapowych standardów. Jej wrażliwość i cichość, ma jednak swoją moc, swoją siłę rażenia. Jak napisał o niej magazyn Teenage (singauprski magazyn dla młodzieży): buntowniczka i rapowa diva, zachęcając do posłuchania wcześniejszego utworu „Try”:

Biorę sobie tę artystkę na radar i wrzucam na rapsową playlistę na Soundcloud:

Pozdrawiam

Pan Winyl

Sociale J.M3

Polecane treści:

Share this Post

1 Comment

  1. Pingback: RASONE - "BOOMBAP LOVERS 90'S CYPHER VOL.1" - WINYL

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*