Wakacje odleciały jak balonik z ostatnich scen klipu NEONS – “Waves”. Duet zaprasza na pożegnanie z latem. Co prawda klip miał premierę 20 sierpnia, ale czy jest lepszy czas na wspomnienie wakacji niż pierwszy dzień roku szkolnego?

Natalię Hoffman znacie z zespołu NaliaH a Maurycego Olszlegiera z Fickle Vibe. O NEONS pisałem już na blogu, przy okazji premiery ich drugiego singla “I Feel Like Movin'”, A dziś mam przyjemność przedstawić Wam najnowszy teledysk do singla “Waves”. Zanim przeczytasz więcej, to obejrzyj klip.

W wokalu Natalii jestem zakochany od pierwszego odsłuchu płyty “Long Way Out“. A gitarę Maurycego doceniam od pierwszego singla NEONS “Someone Like Me“. Spoglądam na to co robią z lekką dozą sentymentu. Bo zabierają mnie w moje ukochane lata 90-te, w których dorastałem.

Gdy słucham ich kompozycji, na myśl przychodzi mi trio TLC. Nie wiem czy pamiętacie ich przebój “Waterfalls” z płyty “CrazySexyCool” z 1994 – jeśli pamiętacie, to to brzmienie jest obecne w nagraniach NEONS. Bardzo groovy i bardzo sexy.

NEONS – Maurycy i Natalia

To już trzeci ich singiel. Hej! NEONS! a może jakiś dłuższy materiał?

Czekam z niecierpliwością na EP albo LP, najlepiej na winylu, bo to muzyka, która zasługuje na ten nośnik. Jak ktoś by reflektował na ich winylowy album, to zapisy przyjmujemy w komentarzach!

NEONS “WAVES” JUŻ NA MOJEJ PLAYLIŚCIE – SUBSKRYBUJ, NIECH CIĘ NIE OMINIE WSPANIAŁA MUZYKA WSPANIAŁYCH LUDZI.

Pozdrawiam

Pan Winyl

Sociale NEONS:

Powiązane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *