Nie mam wątpliwości, że Wam się spodoba. Szczególnie ten moment, w którym numer się pięknie zawiązuje tak około minuty utworu. Spoon and the ForkestraPirates” to drugi (po “Mosquitoes“) z czterech singli, które zapowiadają EP pod koniec roku.

No i co my tu mamy, że sobie pozwalam Wam zawrócić głowę. Ano mamy dziewczynę z Hamburga i chłopca z Mannheim. Parę przyjaciół, którzy pod koniec lata nagrali teledysk. Późno wakacyjna impresja na temat przyjaźni, rozstania i wolności.

Timo Zell i Emily-Mae Lewis stworzyli niezwykły duet i numer “Pirates” jest tego świetnym przykładem. W tym muzycznym uścisku trzymają nas klimaty soulowe i jazzowe z jednej strony, a z drugiej punkowy kopniak i folkowe drewno. To się czuje.

SPOON AND THE FORKESTRA "PIRATES" W MUZYCZNYM UŚCISKU
Spoon and the Forkestra (fot. Phillipp Seliger)

“Kochasz noc bo jesteś marzycielem…” śpiewa Emily, i to chyba klucz do tej piosenki. Nostalgiczna historia dwójki przyjaciół, której nie brakuje energii. Ten kawałek by mi świetnie pasował jako element ścieżki dźwiękowej do “Edukatorów“, nawet bym widział Timo i Emily w rolach głównych.

Świetny numer, bardzo spoko wideo, które jest jak pocztówka z wakacji, tych, wiecie… których nie zapomina się do końca życia i wspomina z nostalgią. Wlatuje na Pan Winyl’s Playlist i Pan Winyl’s Sweet Cherries z dużym aplauzem (nie krępuj się subskrybować):

Pozdrawiam

Pan Winyl

Tu znajdziecie Spoon and the Forkestra:

Polecane treści:

3 Replies to “SPOON AND THE FORKESTRA “PIRATES” – KOCHASZ NOC BO JESTEŚ MARZYCIELEM”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *