Kolejny singiel jestemAlpha. śmiga już w sieci. Gorący, świeży i porywający. Jak zawsze pro na każdej płaszczyźnie. Pytałem Alphę. kiedyś skąd te teksy, w odpowiedzi usłyszałem “z Ducha“.

W czasach, w których propsy zbierasz, gdy masz pełne kieszenie kwitu, otwarte mówienie o swojej wierze i zaufaniu Bogu szanuję bardzo. I to w jakim stylu!

I wielki szacun dla jestemAlpha. za to, że gdy sam wyszedłszy na prostą, nie moralizuje, nie ciągnie na siłę. Mówi o tym gdzie był, co go spotkało i gdzie jest. Jego kawałki zawsze tchną nadzieją. Nie takim wyświechtanym “będzie dobrze”, ale prawdziwym słowem pokrzepienia, poklepaniem po ramieniu i powiedzeniem “wiem skąd idziesz, byłem tam”.

Szczerość, bez ściem, bez udawania i dramatyzowania. Nie ma tu trzęsącego się głosu załamanego ponurością swojej egzystencji i beznadzieją. Nie, ten numer jest jak tańczący na tle zachodzącego słońca świetlisty lampion! Unosi i wiruje… no mus trochę pokicać!

Mega się jaram tym co robi jestemAlpha.. To jest pro-ziom na każdej płaszczyźnie. Muza? Wspomagają go naprawdę sztosowi producenci. Teksty, w samo sedno, rymy – klasa! Mądrość? A jakże, chłop jest przy okazji psychologiem. Wideo? Panie! Alpha. jest reżyserem i operatorem i montażystą… Tak jak mówię! Wszystko na setę i w dodatku działa. Mega polecam!

Pan Winyl

A dwa tygodnie temu wskoczył do sieci wcześniejszy singiel “Miej Boże w opiece me plany”, równie hiciorski jak “Dojrzałe owoce”!

jestemAlpha. “Ostatnie Źródło Światła” – album ukaże się 14/10/2020.

jestemAlpha. “Ostatnie Źródło Światła”

Płytę możecie nabyć w pre-orderze w Chodzą Słuchy Store! Tylko w przedsprzedaży bajeranckie gadżety w gratisie! Przypominam, że jako Pan Winyl, mam przyjemność być managerem tego sklepu!

jestemAlpha. jest artystą korzystającym z usług Be Your Own Label.

Oczywiście “Dojrzałe owoce” na Pan Winyl’s Playlist (subskrybuj, kliknij serduszko, nie pożałujesz):

Pozdrawiam

Pan Winyl

Sociale jestemAplha.

Powiązane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.