RABBIT ON THE MOON FEAT. KARO GLAZER – „DON’T WAKE ME UP” [PREMIERA]

Panwinyl/ 21 października, 2020/ Be Your Own Label, Do słuchania, NJUSRÓÓM, O nowościach wydawniczych, Pan Winyl poleca, Premiery/ 2 comments

Znamy Rabbit on the Moon z dużo cięższych produkcji. Tym razem postanowił nas zaskoczyć i wraz genialną Karo Glazer, która napisała tekst do tej piosenki, stworzyli numer prawie, że lekki. „Don’t wake me up” może przypominać wczesne dokonania grupy Moloko.

Teledysk została nagrany w tym roku w Archez w Hiszpanii, gdzie Rabbit spędzał postpandemiczny urlop. Do tego wideo specjalnie zgolił swoją brodę, aby przypominać hiszpańskiego autochtona.

Karo Glazer, która w tamtym roku zajęła drugie miejsce w kategorii jazz w zeszłorocznym International Songwriting Competition. Ma niesamowite osiągnięcia i współprace na polu jazzowym. Od niedawna tworzy projekt popowy #LadyDynamite.

Rabbit On The Moon
ROTM

ROTM to dobrze już Wam znany Michał Wajdzik-Radziejowski. Współtworzy duet The Party Is Over. Pochodzi ze Śląska. Jest też producentem, tworzy muzykę do filmów i spektakli teatralnych. Porusza się po polach szeroko pojętej elektroniki, IDM, downtempo, ambient i eksperymenty. Początki jego muzycznych fascynacji to muzyka rockowa, dlatego gitara też jest słyszalna w jego produkcjach, nadając im charakterystyczny sznyt.

Pozdrawiam

Pan Winyl

ROTM w sieci:

Powiązane treści:

Share this Post

2 Comments

  1. Pingback: NOWOŚCI MUZYCZNE ZE ŚWIATA #1 — Pan Winyl

  2. Pingback: DOMINIKA BARABAS - DZIŚ "TROTYL" WYBUCHŁ! [PREMIERA]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*