Tak Brzmi Miasto to coroczna konferencja odbywająca się w Krakowie. W tym roku po raz pierwszy on-line. Niemniej jednak cieszę się bardzo, że już w tę sobotę będę mógł, po raz pierwszy, “zasiąść” po stronie panelisty.

Tak Brzmi Miasto Konferencja
Tak Brzmi Miasto Konferencja

Pierwszy raz pojechałem na tę konferencję chyba w 2017 roku i zdaje się, że tylko raz opuściłem (nieobecność usprawiedliwiona). Jest to, moim zdaniem, najważniejsza konferencja branżowa w Polsce. Organizowana od prawie dekady przez Krakowską Scenę Muzyczną, zawiadywaną przez Michała Wójcika.

Tak Brzmi Miasto Konferencja to jedna z trzech inicjatyw Tak Brzmi Miasto. Z biegiem lat inicjatywa rozwijała się na tyle pomyślnie, że zwróciła na siebie uwagę ludzi, którzy dziś są jej partnerami. A program Tak Brzmi Miasto Inkubator, którego mam przyjemność i zaszczyt być absolwentem dostał wsparcie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

TBM to przede wszystkim ludzie, który tę markę tworzą. Michał Wójcik, Tomasz Bysiewicz, Władek Foltyński, Szymon Wyrembak, Justyna Majewska i wielu innych przyczynili się do rozkwitu inicjatywy.

PANEL Z PANEM WINYLEM

Ten rok jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ w tym roku, 2020, po raz pierwszy jestem panelistą. W sobotę (14/11/2020) o 12.00 do 13.30 będę miał przyjemność uczestniczyć w panelu dyskusyjnym na temat: “Jak debiutować w 2021 roku?”.

Bardzo się cieszę z zaproszenia do tego panelu. Myślę, że naschodzi zupełnie nowy czas. Ostatnie 30 lat przeżyliśmy w dobrobycie i pokoju (przynajmniej w Europie). Ostatnie dekady to ewenement, który nie ma precedensu w naszej historii. Nie tylko dobrobyt i pokój, ale też rozwój technologiczny sprawiły, że ten czas był wyjątkowy.

W tym okresie zdążyły urodzić się i dorosnąć dwa pokolenia ludzi, którzy nie pamiętają żadnego kryzysu. Dlatego myślę, że w obcej chwili tak ważne jest, żeby zrozumieć co się dzieje. Jak się działa w czasie trudności, jak się planuje i na czym się skupić.

Wierzę, że na muzykę jest zawsze czas, wierzę, że artyści mogą znaleźć swoje miejsce i pełnić rolę, które nie dane były innym pokoleniom.

Więcej postaram się opowiedzieć na panelu, w którym wezmą też udział Anna Galiczak (Kayax), Daniel Kuśmierzak (Kayax) i Leszek Biolik (LB Music Production, Otwarta Scena)

Więcej informacji i bilety są dostępne na stronie www.takbrzmimiasto.pl

LINK DO WYDARZENIA NA FB: http://takbrzmimiasto.pl/konferencja-2020/

Zapraszam i pozdrawiam

Tak Brzmi Miasto w socialach:

Powiązane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.