Od jakiegoś czasu w Radio Kapitał prowadzę audycję dotyczącą muzyki niezależnej “Kawa z Panem Winylem“. Muzyka trafia do mnie z różnych źródeł. Te najciekawsze moim zdaniem piosenki trafiają do audycji. Najczęściej piosenki zagraniczne przylatują do mnie Internetem przez submithub.com platformę społecznościową dla artystów, managerów i promotorów. Niektórzy artyści piszą do mnie osobiście, a jeszcze inni trafiają zwykłą pocztą na płytach CD czy winylach. Z racji tego postanowiłem zmienić nazwę mojej audycji z “Co w winylach piszczy?” na “Streaming, CD, Winyl”.

Dzisiaj w audycji bohaterkami były płyty: CD Marta Zalewska i jej debiutancki album wydany nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Album wygrał program Czwórki “Będzie Głośniej”. Płyta bardzo zgrabnie wydana i z książeczką, a ja mam egzemplarz, który mi Marta pomazała. A z winyla zagrałem Khruangbin “Mordechai”! Trio z Texasu, grające coś na kształt funku, soulu z domieszkami thai rocka. Sami mówią, że hołdują spuściźnie irańskiego rockowego grania. Tak czy siak, album słucha się świetnie i pięknie jest wydany!

A poza tym, zgrałem artystów, których znacie już z bloga! Polaczka, Yokophono, Nathaniel Paul, Danon Hill i Rare Monk, sprawdźcie to klikając w ten link!

Zapraszam Was co tydzień na www.radiokapital.pl do słuchania audycji, cieszenia się kawką i muzyką! Staram się nawet być czasami zabawny!

Pozdrawiam

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

3 Replies to “RADIO KAPITAŁ: KAWA Z PANEM WINYLEM: #24 STREAMING, CD, WINYL#4 [AUDYCJA W RADIO KAPITAŁ]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *