Kazali na siebie czekać. Cisza od lutego! Wtedy zagrali ostatni koncert, na scenie we wrocławskim Klubie Łącznik! To był niesamowity czas, przed The Unrest zagrali Eliza A. Tkacz, jestemAlpha. + Soin. A zaraz potem wydarzała się pandemia i lockdown. Na szczęście muzyki i przesłania The Unrest nic nie jest w stanie powstrzymać. Ich energia i przekaz mają źródło nie z tego świata! Zobaczcie The Unrest “Abbys” Live Protest 2020, który jest zapowiedzią całego koncertu on-line, zarejestrowanego w Zaklętych Rewirach, we Wrocławiu! Pełny koncert

O zespole

The Unrest, jak samo potwierdzają, grają “riot rock“, który sprzeciwia się ogólnemu relatywizmowi i destrukcji wartości, prawdy i społeczeństwa. The Unrest to coś więcej niż zespół. To jest rodzina multikulturowa, w jej skład wchodzą: Mateuszz Polski na gitarze, Robson z Brazylii na bębnach, Alexis z Fracnji, elektroniki i Luke z UK na wokalu.

Luke Greenwood (UK) – wokal

Do czego służy “riot rock”?

Często powtarzany na koncertach cytat, stał się dla nich swego rodzajem hasłem przewodnim, które kieruje wzrok słuchacza ku górze, ku temu co niewidzialne, dobre i odwieczne!

If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.

C.S. Lewis, Mere Christianity

Jeśli nie widzieliście ich live, to koniecznie, gdy tylko nadarzy się taka okazja sprawdźcie co oni wyczyniają na scenie. Luke posiada charyzmatyczny wokal i potrafi nim genialnie operować, nadając piosenkom wyjątkowej mocy. Mateusz, jego gra na gitarze ma w sobie siłę i finezję, a jego zachowanie na scenie zainspiruje cię do pląsów. Robson, daje z siebie wszystko, ostro, ale z miłością i pasją! Alexis, tworzy na swoich elektronicznych narzędziach portale, które prowadzą do innego świata.

Polecam

Pan Winyl

Robson Goncalves (Brazylia) – perkusja

Album “The Fight”

W lutym także ukazała się debiutancki album długogrający pt.: “The Fight” (2020). Zawiera jedenaście utwórów, w tym dwa remixy dokonanie przez Alexisa Watchmana, które pochodzą z pierwszej EP “Keep It Real” (2018). Gościnnie na płycie występują jestemAlpha. (PL) i ENY (UK). Płytę możecie nabyć w naszym sklepie www.chodząsłuchy.com w linku poniżej:

Molibdenowy Mateusz (Polska) – Gitara

“We’ve never been so close and at the same time so far from each other, never before so confused by life, its meaning and its purpose. This is our fight. We’ll take it to the streets!”

The Unrest

The Unrest “Abbys” Live Protest 2020 to tylko początek. Nie mogę się doczekać całego koncertu! Ma się ukazać 25 grudnia, w pierwszy dzień Świąt. Mam nadzieję, że się uda. Na pewno Was o tym poinformuję! A numer “Abbys” już na Pan Winyl’s Playlist:

Pozdrawiam

ZESPÓŁ KORZYSTA Z USŁUG BE YOUR OWN LABEL

Sociale The Unrest

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

5 Replies to “THE UNREST – “ABBYS” LIVE PROTEST 2020 [PREMIERA]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *