Bardzo Was przepraszam z to spóźnienie. Szum & Fykes, premiera klipudo hiciora “Silhouette“! Znacie ten numer bo wałkowałem go wiele razy podczas Kawy z Panem Winylem. Duetu DJsko-producenckiego też nie muszę Wam przestawiać. Mariusz Szuplewski (DJ SzUm) i Krzysztof Fajks (Fykes) są Wam dobrze znani. Współtworzyli takie projekty jak: AXMusiquePink BazookaRDKillersPrimitivoBauagan i wiele innych.

Szum & Fykes

duet wokalno-producencki. Łączy: techno, house i acid z łamanymi formami szeroko pojętego breakbeatu. Efektem są melodyjne i taneczne utwory, które mocnym basem i transowym groovem porywają publikę do zabawy.

Ilość dźwiękowych niespodzianek jakie Szum & Fykes serwują na swoich dwóch EP’kach jest wprost proporcjonalna do zaskoczeń. Jak połączyć punkową zadziorność z dyskotekowym parkietem. Właśnie tak! Dobre, kaloryczne bity i intrygujący wokal!

Polecam

Pan Winyl

SZUM & FYKES "SILHOUETTE" - PREMIERA
Kadr z klipu

A wieść niesie, że EP Take i EP Berave mają się ukazać na winylu. Jeśli to prawda, będę pierwszy w kolejce i na pewno Wam o tym doniosę!

Sociale Szum & Fykes

Pozdrawiam

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

https://panwinyl.pl/2021/02/03/karol-stolarek-wolny-czlowiek/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.