To może być już ostatni singiel prze wydaniem pełnego albumu. Już Was częstowałem wcześniejszymi dokonaniami Nathaniel’a, a także jego duetu The Bergamot. “Silence” to kolejny utwór z charakterystycznym dla Paula vibem. Debiutancki album pojawi się na rynku 28 maja. Nie mogę się doczekać.

Ale o co ci chodzi?

Są tacy artyści, których gdy słucham, to zanim padną pierwsze słowa to już wiem, że o coś im chodzi. Nie muszą nic mówić, to po prostu tam jest, w muzyce, w atmosferze. Piosenki Nathaniela mają ten wyjątkowy aspekt, duchowy aktywny ładunek. Niosą zmianę. Mikro poruszenia w niewidzialnym świecie, który przez to, że jest niewidzialny, wcale nie jest mniej realny. Nathaniel to rozumie. Dlatego dużo w jego muzyce nieokreślonych przestrzeni, gdzie mieszka miłość, szacunek i pokoleniowa mądrość.

NATHANIEL PAUL - "SILENCE" NOWY SINGIEL, ALBUM 28 MAJA 2021 [PREMIERA]

Pandemia daje w kość!

Jakkolwiek uduchowieni byśmy nie byli, to ostatni rok naprawdę dał nam w kość. Szczególnie artystom! W ostatnich dniach, gdy na scenach i stadionach mogą występować prawie wszyscy, poza artystami muzykami. Nathaniel pisząc piosenkę “Silence” nie mógł wiedzieć, w jakich warunkach będziemy jej dziś słuchać. Ale myślę, że wszyscy jesteśmy już zmęczeni zwariowanymi decyzjami, które jeszcze bardziej pogrążają scenę muzyczną.

NATHANIEL PAUL - "SILENCE" NOWY SINGIEL, ALBUM 28 MAJA 2021 [PREMIERA]

Poćwiczmy empatię. Przećwiczmy przebaczenie. Poćwiczmy akceptację. Normalizujmy cierpliwość. Szukajmy jedności. Dążmy do uczciwości. Służmy. Spróbujmy szacunku. Miejmy wiarę. Opłakujmy wolność. Bądźmy przyjaźni. Miejmy nadzieję na mądrość. Przyjmijmy wdzięczność. Przygotujmy czystość. Zaszczepmy samodyscyplinę. Wykrzykujmy wiarę. Okazujmy entuzjazm. Rozważmy prawdomówność. Śpiewajmy harmonijnie. Zaufajmy. Bądźmy CNOTLIWI!

Natahniel Paul

Jestem dorosłym mężczyzną i po prostu płakałem, pisząc to. Ponieważ jedyne, o czym myślałem, to moja babcia – Joan Webber. Była taka pełna cnót – tych, które mam nadzieję mieć. Staram się budować. I poświęcam się rozwojowi w sobie. Bardzo tęsknię za nią na tej ziemi. W takie dni jak dzisiaj chciałbym usłyszeć, jak mówi mi, że wszystko będzie dobrze. Ale prawda jest taka, że ​​jest w wietrze, na zewnątrz, w słońcu nad głową, na kołyszącej się trawie. Tak samo jest z życiem. Więc proszę dzisiaj, uszanujmy tych spośród nas, którzy mają najwięcej cnót i powiedzmy im, że ich kochamy. Właśnie dlatego. – Dalej wyznaje artysta i dodaje: – pieprzyć to, wiem, że to pretensjonalne jak cholera, ale jestem zmęczony spoglądaniem wstecz. To, co najlepsze, zawsze jest przed nami.

Nathaniel jakiś czas temu udzielił mi wywiadu, który możecie przeczytać TUTAJ. Z tego wywiadu dowiecie się, że Nathaniel ma polskie korzenie i że Polska jest bliska jego sercu. Od jakiegoś czasu rozmawiamy o ich przyjeździe do Polski, do kraju przodków. Miejmy nadzieję, że w 2022 będzie to możliwe i zobaczymy ich w Polsce na żywo.

Sociale Nathaniela:

Pozdrawiam

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

One Reply to “NATHANIEL PAUL – “SILENCE” NOWY SINGIEL, ALBUM 28 MAJA 2021 [PREMIERA]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *