Kochani Ludzie Muzyki!

Wchodzimy w zupełnie nowe rewiry! Blog www.panwinyl.pl wystartował ze strefą DOWNLOAD, gdzie możecie już od teraz ściągać legalnie muzykę!

Strefa DOWNLOAD
Strefa DOWNLOAD

Muzyka jest za FREE (przynajmniej na razie). Pan Winyl płaci , że za każde Wasze ściągnięcie WINYL TOKENY!

Jak ściągać muzykę?

Jaką muzykę i jakich artystów znajdę w zakładce DOWNLOAD?

Od wielu lat pracuję z artystami niezależnymi, którzy tworzą profesjonalną muzykę, piszą piękne piosenki, tworzą prawdziwą sztukę. Na pewno znajdziecie tutaj dużo muzyki pop i rock, w najróżniejszych odmianach, hip-hop, soul, jazz, ale też muzykę filmową czy elektroniczną.

Na pewno związane jest to z moimi własnymi pasjami, który wzięły się oczywiście z kolekcjonowania płyt winylowych. Jakoś to tak działa! Większość kolekcjonerów winyli, ma bardzo eklektyczny gust! I w naszej SFERZE DOWNLOAD jest podobnie!

Niezwykła kolekcja muzyki!

Zależy mi na tym by dać Wam dostęp do muzyki mało znanej. Muzyki, która nie okupuje najczęściej popularnych list przebojów (poza moją własną). Muzyki, która jest wartościowa, robiona przez wartościowych ludzi!

Po co ściągać?

O! jak warto ściągać muzykę na urządzenia! Szczególnie gdy podróżujesz i nie zawsze Twoje internetowe narzędzia mogą działać… bo nie ma zasięgu! Wie o czym mówię każdy, kto choć od czasu do czasu podróżuje pociągami! Oczywiście warto też sćiągać i budować swoje kolekcje MP3 w taki sam sposób jak kolekcje winyli. Póki co te piosenki nie istnieją w innej formie!

Co na początek?

Na początek mamy dwie piosenki ze Szewcji!

“Something Good” Rain On Monday oraz Isak Daun “What If I Do?”. Możecie już je pobrać i cieszyć się nimi na swoich urządzeniach.

Za każde pobranie artyści otrzymają WINYL TOKENY!

Jeśli Twój / Wasz kawałek chciałby się znaleźć w naszej STREFIE DOWNLOAD, skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz:


  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  Dziękuję i pozdrawiam

  Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

  Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

  PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

  Polecane treści:

  6 Replies to “UWAGA! WYSTARTOWAŁA STREFA DOWNLOAD! ŚCIĄGAJ MUZYKĘ LEGALNIE!”

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *