ARSON WHALES "SCENE FOUR"
ARSON WHALES

To nie będzie długi tekst, ale myślę, że w przyszłości będę więcej pisał o Arson Whales. drugi singiel “Scene Four” to dla mnie wydarzenie. Tylko Amerykanie mogą zrobić taki rock! Bez pretensji! Bez ciśnienia czy silenia się. Numer, który świetnie sprawdziłby się o 15.00 na offowym festiwalu. Pozostawiając po sobie chęć sprawdzenia, co to za kapela, grała wtedy, gdy tak prażyło słońce?

ARSON WHALES “SCENE FOUR”

Och! Jak ja lubię taką muzykę, której nie mogę od razy przypisać do inspiracji. Coś gdzieś dzwoni, ale nie wiem gdzie, po chwili już nie chcę szukać. Chcę sobie wsadzić słuchawki w uszy i pójść na spacer dookoła jeziora, póki jeszcze lato tej jesieni!

Świetny, lekki rock. Kwartet z basistką… No to ja to lubię.

Scene Four” to drugi po “New Isolation” singiel grupy!

STREFA DOWNLOAD:

SOCIALE ARSON WHALES:

Pozdrawiam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

3 Replies to “ARSON WHALES “SCENE FOUR” [PREMIERA/DOWNLOAD]”

    1. Happy to help, and alweys mre than happy to share great music! If you want to visit Poland, just let me know! 🙂 All the best!
      Pan Winyl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.