Co? Pan Winyl i contemporary R&B? W dodatku z słowem na w środku?! Jak to możliwe? A już mówię! To za sprawą MXE i JUNA SWON “Fantasy”.

Co ja mam wspólnego z muzyką, która ma za inspiracje Beyonce? Nie żebym miał coś przeciwko Beyonce, ale R&B i ja? No czasami, owszem zdarzyło mi się polskie So Flow, ale nie żeby od razy na Playlistę dawać! (So Flow – było)!

No pod pseudonimem MXE chowa się angielska songwriterka, 22-letnia Gabrielle Robinson. Zaczęła tworzyć muzykę w wieku… 7 lat! Szlifowała talent grając na skrzypcach w wielu orkiestrach.

MXE x JUNA SWON”FANTASY”

Aha… i jeszcze jedno! Znów słucham piosenki o zdradzie! Niedawno pisałem o Timie Chou “Lose Somebody”, osiemnastolatka z Australii, który też o tym śpiewa! Z tym, że MXE konfabuluje, wymyśla historię, a potem rozmawia z ludźmi, którzy przeżyli zdradę. Własne doświadczenia, wyobrażenia i świadectwa innych ludzi ubiera w słowa i dźwięki. Przyznam, że mnie ujęła! Śmiało mogę polecić nawet tym, którym nie podrodze z takimi klimatami!

STREFA DOWNLOAD:

Sociale MXE:

Polecam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

One Reply to “MXE x JUNA SWON “FANTASY” [PREMIERA/DOWNLOAD]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.