Zdecydowałem się podać Wam tę piosenkę, ponieważ… nie zgadniecie! Dlatego, że jest piękna! Josefin Berger napisała “My Angels I Pray For You” trzy lata temu, ale dopiero teraz zdecydowała się na jej publikację. Jej muzyka to muzyka z lasu elfów, sama mówi o niej Fantasy Pop! A przeznaczona jest dla tych (ale nie tylko), którzy wierzą, że jest “coś więcej”.

A dla tych, którzy wierzą, że nie ma nic więcej, Josefin ma bardzo praktyczny przekaz: “podążaj za swoim sercem”. I o tym jest to piosenka!

Dodam jeszcze, że wokal Josefin przypomina mi barwą Grace Slick (Jefferson Airplane) z “White Rabbit” i to był pierwszy powód dla którego po tę piosenkę sięgnąłem! Całe szczęście “My Angels…” ma dużo mniejszą dramaturgię niż hipisowski hit, dzięki temu można spokojnie sobie przy nim odpocząć!

Pozdrawiam

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.