No ciągnie czasami do takiego grania, w którym nikt o nic nie ma pretensji. Muzyka, której twórcy rozumieją, że nie jest lekko, nam słuchaczom. Piosenki tworzone z myślą o mnie i to jeszcze w takim marzycielskim sosie! Great Wave “Orange Juice” to ponoć dream pop. A ja tutaj słyszę więcej psychodeli i progrockowego klimatu, jak sądzicie? Nie mylę się?

Piosenka “Orange Juice” kołyszącym, ale lekko połamanym rytmem wprowadza mnie w stan spokoju. To piosenka niosąca nadzieję, że w końcu się wszystko poprawi. Jeśli czujesz się przygnębiony/a to warto posłuchać tej piosenki. Jej struktura sprawia, że naprawdę można poczuć się lepiej. Świat nie działa dziś najlepiej, ale bardzo mnie cieszy, że są tacy artyści jak Great Wave i piosenki jak “Orange Juice”. Dobrze wiedzieć i słyszeć, że komuś jeszcze na nas zależy.

STREFA DOWNLOAD:

Sociale Great Wavs:

Polecam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.