To się chyba nie dzieje! Słucham Stephen Sachez’a “Hold Her While You Can” i sobie myślę, że to jakaś stara wyga z Nashville, albo L.A.. Numer klasa. Sprawdzam na Spotify inne jego dokonania i patrzę a “Lady By The Sea” już ponad 5 milionów streamów! No to już jestem pewien, że to persona jak nic kilkudziesięcioletnia! Choć wokal… ten wokal, delikatny, młodzieńczy, on mnie zastanowił. No to sięgnąłem sobie po info z BIO. I bang! Stepechen Sanchez ma 18 lat!

Ostatnio czytałem w jakimś mądrym poradniku, że żeby dostać się do światowej czołówki songwriterskiej, trzeba mieszkać w jednym z 3 miast. L.A., Nashville albo Londynie! Jeśli to prawda! To Stephen właśnie zaczął pochód po złoto!

Stephen Sanchez “Hold Her While You Can”

Numer na pewno spodoba się tym, którzy lubią miłość z serialu “Ally McBeal”, albo “Przyjaciele”, nawet ta gitarka na początku, trochę przypomina tę z “I’ll Be There for You” The Rembrandts.

Jednak Stephen sięga trochę głębiej. Doświadczenie świata, w którym nagle się zamyka, pod sklepami są długie kolejki a w koszykach dominuje mąka i papier toaletowy, pcha go stwierdzenia, które można by sparafrazować: “śpiesz się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”. Świadkiem o ileż mocniejszego doświadczenia jest ta piosenka. Niby lekka, niby “serialowa”. Trzymaj ja póki możesz, jest w tym i rozpacz i nadzieja.

STEPHEN SANCHEZ "HOLD HER WHILE YOU CAN"

Za 10 dni premiera EPki „What Was, Not Now”, 15 października ukaże się nakładem Republic Records!

Sociale Stepehena:

Polecam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

One Reply to “STEPHEN SANCHEZ “HOLD HER WHILE YOU CAN” [PREMIERA]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.