Takie lubię. Jak dostaję na skrzynkę taki numer! To jest coś, co kumają ludzie, którzy w latach 90-tych mieli swój nastoletni czas. The Worst “Jim’s Song” to jest jakbym cofnął się w czasie. Nikt nie udaje brudu, tylko jest brudny. Nikt nie udaje kopniętego, tylko jest kopnięty! Dobrze się słuchało takiej muzy gdy się miało 17 lat i dobrze się słucha gdy jest się po 40stce!

The Worst to trzyosobowy zespół rockowy z Portland w stanie Maine. W korzeniach słychać L7, Hole, Dinosaur Jr. i tym podobne, nieprawdaż? Szczerość, moc i feminizm! Zespół jest kierowany przez frontwomankę i autorkę tekstów Brooke Binion, a ich brzmienie uzupełnia perkusista Benbazi i Beatnik JR z Los Angeles, oraz basista Will Bradford, lider antygatunkowych dowcipnisiów indie rock’owych SeepeopleS. Razem tworzą mieszankę, która dziś wcale nie jest oczywista! Nowoczesna muzyka rockowa potrzebuje takich butów!

Jeśli pojawia się u mnie gęsia skórka to musi to być coś! W latach 90-tych, ze zdezelowanego kasprzka słuchało się różnej muzy, grało w kosza i wszystko było ważne. Nie robiło się rzeczy miałkich, byle jakich, liczyło się serducho i zaangażowanie. I też takiej muzy się słuchało! The Worst przenieśli mnie w tamten czas. Ten kawałek jest dla mnie jak porcja Ratatuja dla Victora Ego!

Polecam

Pan Winyl

Zespół okrzyknięty przez Alternative Press “wspaniałym dzieckiem Joan Jett i Kurta Cobaina”.

Ich debiutancki album “Jane Doe Embryo” wyprodukował Will Holland, najbardziej znanego ze współpracy z The Pixies, Dead Can Dance i Fall Out Boy.

Sociale The Worst:

Polecam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

One Reply to “THE WORST “JIM’S SONG””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.