Wiecie co mnie najbardziej wkurza! Jak zespół robi dobrą muzykę i wogóle nie jest przygotowany do tego, żeby o nim napisać. Taki właśnie jest zespół Broth. Dostałem od nich piosenkę “Something I Said” i bardzo mi się ten numer podoba. Ale poza tym olewka! Niczego się nie mogę dowidzieć.

Oprócz tej notki:

Broth to emo rockowy zespół wywodzący się z Rochester w stanie Minnesota. Czerpią wpływy z takich zespołów, jak: HIPPO CAMPUS,  DAWES, A GREAT BIG PILE OF LEAVES i wiele innych. Czują radość z podkręcania wzmacniaczy do 10 i jedzenia zupy. Nikola Hamilton (wokal prowadzący, gitara rytmiczna) Charlie Burket (wokal zapasowy, gitara prowadząca) Cody VanSickle (perkusja) Josiah Smith (bas)

I nawet nie wiecie jak mnie wkurza takie coś! Muza jest świetna, na Insta widziałem ich fotę, kolesie wydają się spoko! Ale brak jakiejkolwiek informacji, jakiś zdjęć no czegokolwiek, to od razu się odechciewa pisać! Ale tym razem pomyślałem, napiszę, mimo wszystko, napiszę! Choćby dla przestrogi! Hej! Broth! Nastęnym razem jak pokpicie sprawę, to choćbyście nagrali najlepszy numer ever! Nie poświęcę więcej czasu!

Pozdrawiam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

One Reply to “BROTH “SOMETHING I SAID””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.