Staram się unikać takiego grania. Jednak tym razem nie mogłem sobie odpuścić. Floored Faces “Now You See It” to “fuzz-motoryczna” mieszanka ciężkich dźwięków. Nisko, trochę niedbale, prawie punkowo, ale z miłością do Black Sabbath! No jak tak, to ja poproszę:

Floored Faces “Now You See It” to niezwykły utwór. Trochę miałbym problem z określeniem w jakich latach powstał, gdybym nie wiedział, że niedawno miał premierę. Ma coś w sobie z Nirvany “Bleach” i wczesnych grungeowych kapel w stylu TAD. A może to już Brothers Of Sonic The Cloth? Jakkolwiek by nie patrzeć, trio tak gra jakby było ich pięciu, mają pomysł na albumową narrację. Sprawdźcie ich album “Ecapism Prism

Polecam

Pan Winyl

Więcej newsów znajdziesz tu: NJUSRÓÓM!

Sociale Floored Faces:

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

One Reply to “FLOORED FACES “NOW YOU SEE IT””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.