Nieco ponad miesiąc temu pisałem o “I’m An Idiot”! A tu pyk, Scoobert Doobert proponuje już kolejny singiel! “Heffalumps And Woozles”. Ten facet w psiej masce, którego wizualna twórczość jest porąbana jak pizza z białą kiełbasą i “biedna” jak spód od pizzy, mocno wkręca!

Słucham Scooberta Dooberta z ogromną przyjemnością. Ma w sobie coś zupełnie wyjątkowego. Nie przekonuje mnie jego pizzowy fetysz, czy banalne wizualizacje na YT. Ale muzycznie czuję, że wie co robi! Jeśli popkultura puściła bąka, to niewątpliwie jest to twórczość Scooberta! Ślizga się po gatunkach i ikonach popkultury z łatwością lesera, który się nie uczy a i tak zdaje! Mimo, że jak powiedziałem, nie mogę patrzeć na jego działania wizualne, to słuchać piosenek mogą na okrągło!

Polecam

Pan Winyl

Hefalumpy, hohonie, słonie, sonie, łonie (ang. Heffalumps) – słoniopodobne stworzenia wymyślone przez A. A. Milne’a, pojawiające się w jego książkach oraz ich adaptacjach, najczęściej przedstawiane jako postacie antagonistyczne.

za Disney Wiki

Wuzle, zwane również jako łasiczkisłasice lub wuzale są jednymi z antagonistów pojawiających się w książkach A.A.Milne’a oraz Disneyowskich adaptacjach. Słasice to dziwna rasa przypominająca łasice (stąd nazwa), a ich głównym celem jest kradzież miodu.

za Puchatkopedia

Sociale Scooberta

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

One Reply to “SCOOBERT DOOBERT “HEFFALUMPS AND WOOZLES””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.