Zaraz, zaraz… czy ja mając 19 lat, też nie miałem przemyśleń o kondycji świata? A wy kiedy przestaliście się nad tym zastanawiać? A może nie przestaliście? A może ciągle się zastanawiacie, co z tym światem nie tak? Chloe Lilac z nowym singlem “19” z mixtape’a, który ukazał się 19/10:

Euphoria pisze tak:

to jest nowa era muzyki, która umocni jej pozycję jako jednego z najbardziej ekscytujących nowych talentów na scenie alt/pop

Nicole Otero Euphoria
CHLOE LILAC “19”

Nie ma w tej piosence niczego nowego, ale jest niezwykła świeżość! Taka, która sprawia, że piosenka jest “w serce zapadająca”. Może to właśnie to autentyczne przejęcie się światem, u progu dorosłego życia artystki! Często o “generacji Z” mówi się “płatki śniegu”. Oskarża się młodzież o zbytnią emocjonalność i przyklejenie do telefonów. Ciężki mi się z tym pogodzić. Słucham “19” Chloe Lilac i myślę, czy starsze generacje, gdy ja byłem w tym wieku, nie czyniły dokładnie tego samego? Słucham Chloe i chcę być po stronie tych, którzy chcą coś zmieniać!

Polecam

Pan Winyl

Sociale Chloe:

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

One Reply to “CHLOE LILAC “19””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.