Ale to jest bardzo fajne! Pisze do mnie berliński wydawca Sprinstoff i proponuje mi piosenkę! A jeszcze niedawno z Helaine Vis rozmawiałem o możliwościach wydawniczych. Bardzo się cieszę, że piosenka “Go On” znalazła uznanie poza granicami Polski? Czyżby nikt w naszym kraju nie poznał się na genialności tej muzyki? W tym i ja? Posłuchajcie:

Piosenka “Go On” pochodzi z nowego albumu Helaine Vis “Pretty Cliche“, który premierę będzie miał w piątek 29/10.

To przepiękny numer o duchach! O istotach, których nie powinno być, a są! O tych bytach przyczepionych, które nie chcą odejść mimo, że już ktoś inny zajmuje ich miejsce! Niezwykła opowieść zaplątana w gitarę Grzegorza Skoczylasa. Piękny, niezwykły i czarujący wokal i świetna produkcja! Jesienny hit!

Polecam

Pan Winyl

“Go On” Helaine Vis
“Go On” Helaine Vis

Debiutancki album Helaine „Pretty Cliché” to prawdziwie autobiograficzna płyta, która prowadzi słuchaczy w napiętą, ale inspirującą podróż przez ostatnie lata jej życia. Dziesięć piosenek obejmuje ból serca, zmagania ze zdrowiem psychicznym i wyboistą drogę do odnalezienia własnej tożsamości. Album, częściowo sfinansowany przez jej fanów za pośrednictwem crowdfundingu, ukaże się 29 października 2021 roku za pośrednictwem berlińskiej wytwórni Springstoff.

Sociale Helaine Vis:

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

One Reply to “HELAINE VIS “GO ON””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.