Tydzień temu pisałem o “Go On”, a dziś w łapkach mych trzymam full album Helaine Vis “Pretty Cliche”. A oto, krótka relacja z unboxingu. Zobaczcie jakie cudo! Bardzo lubię gdy artyści zadbają o fizyczny nośnik. Marzyłoby mi się na winylu, choćby lathe cut. (Uwaga wideo dostępne tylko na blogu i w app Sapiency).

Płyty dotarły do mnie wczoraj. Rany jaką mi radość sprawia otrzymywanie listów i paczuszek w formie fizycznej. Dzięki Helaine Vis, że Ci się chciało, zapakować, zaadresować, pójść na pocztę! Mega to doceniam.

A w kopercie pudełeczko, a w nim dwie płyty: full album i wersja “Pretty Acoustic EP” z czterema utworami, limitowana wersja! Płyty możecie nabyć na Bandcampie Helaine Vis tutaj!

Spójrzcie jak pięknie! Album możecie kupić w dwóch wersjach. Pierwsza to płyta CD “Pretty Cliche”, a druga to wspomniany album i limitowana EP “Pretty Acoustic”. Oczywiście polecam wersję drugą, póki są jeszcze limitowane EP. Później będą pewnie śmigać na discogs po jakieś miliony monet! Dziękuję Helaine Vis za ten piękny prezent. W podziękowaniu zakupiłem sobie na bandcamp album w wersji cyfrowej. To też polecam. CD do fury, streaming na spacer, a winyl… może się doczekam choć lathe cut’a!

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

2 Replies to “HELAINE VIS “PRETTY CLICHE” UNBOXING [VIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.