Zapraszam do obejrzenia wywiadu z Rabbit On The Moon. A okazji do tej rozmowy było sporo! Nagrywaliśmy go długo przed jego publikacją, stąd nasze letnie ubranka! Wywiad został zarejestrowany w domu Rabbita, ostoi wielu ciekawych istot. W tle usłyszycie wiele ciekawych stworzeń, no i przede wszystkim samego Królika o imieniu Moon!

A z wywiadu dowiecie się więcej o tym czym jest “Muzyka Endemiczna”. Co to jest ekcotronica? Czy ekologia i muzyka mogą iść w parze? No i oczywiście to i owo na temat płyty winylowej!

Zobacz RABBIT ON THE MOON – WYWIAD:

Rabbit On The Moon “Muzyka Endemiczna” na płycie winylowej, to unikalne wydawnictwo, którego partnerem jest On Lemon! Płyta jest do nabycia w tylko w sklepie chodzasluchy.com! Przedsprzedaż już ruszyła! UWAGA! PŁYTA Z CERTYFIKATEM PAN WINYL POLECA!

ZAMÓW PŁYTĘ TUTAJ:

Po zakupie płyty winylowej w sklepie chodzasluchy.com, zarejestruj się w aplikacji Sapiency i wyślij mi swój numer zamówienia oraz nick. Otrzymasz ode mnie 10 WINYL TOKENÓW!

Sociale Rabbita:

Polecam

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

2 Replies to “RABBIT ON THE MOON – WYWIAD [VIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.