W 2016 roku na Tak Brzmi Miasto Konferencja zawitałem po raz pierwszy. Czyli to będzie dokładnie pięć lat temu! Tylko raz nie byłem, w sumie, nie wiem dlaczego! W tamtym roku poprowadziłem panel o stronach www i automatyzacjach, a w tym roku będę Waszym ekspertem od tokenizacji w muzyce!

TAK BRZMI MIASTO KONFERENCJA #LUDZIE, KRAKÓW

Tak Brzmi Miasto konferencja to niezwykłe wydarzenie. Największe pod względem paneli i warsztatów dla muzyków w Polsce! W wydarzeniu biorą udział najczęściej artyści, których kariery dopiero się rozpędzają, choć nie brak i twórców o ugruntowanej pozycji. Wykładowcami za to są ludzie mocno związani z polskim i europejskim rynkiem muzycznym.

W tym roku konferencja odbędzie się pod hasłem “Ludzie: Artysta, Człowiek, Odbiorca“! I w końcu się doczekałem tematu, bez którego nie tylko muzyka by nie istniała: ludzie! Nie na darmo mój blog nosi podtytuł “dla Ludzi Muzyki”!

Od 2014 r. spotykamy się po to by rozmawiać, uczyć się od uznanych specjalistów, poznawać nowych ludzi. Jako prelegentów gościliśmy jak dotąd ponad 150 specjalistów z 27 krajów.

Tak Brzmi Miasto konferencja to także festiwal showcase! W tym roku na krakowskich scenach wystąpią:

Więcej informacji na temat koncertów znajdziesz tutaj: KOCERTY, a bilety zakupisz TU!

Sociale TMBu:

A tak było w 2018:

Zapraszam i pozdrawiam!

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.