Witajcie z Nowym Rokiem! To mój pierwszy wpis w 2022! Niech to będzie dobry rok dla Was! I ten Nowy Rok, mam przyjemność, rozpocząć z nowym numerem od naszego kolegi z USA. Scoobert Doobert “A Song To Quit Your Job To”.

Scoobert, człowiek w masce psa już nas przyzwyczaił do swoich przewrotnych tekstów i lekkie syntetycznej stylistyki. Najnowszy singiel ma w sobie coś punkowego. Na pewno nie muzykę, ale już sam tytuł zdradza, że będzie wywrotowo.

Kto z nas nie marzył kiedyś (albo marzy) o tym, żeby w poniedziałek rano, nie jechać do pracy, tylko na plażę! Najbardziej w tej piosence podoba mi się fraza:

Never gonna work another day here

I’m feeling so free watching money disappear

Scoobert Doobert “A SONG TO QUIT YOUR JOB TO”

Najnowszy singiel Scooberta ma w sobie coś uwalniającego. Wyobraźcie sobie wolność od pieniędzy, od chciwości i strachu! Bardzo lubię tego człowieka, który tworzy takie niby proste pioseneczki. Niosą w sobie nie tylko krytykę, ale też przyzwoitą dozę nadziei! Jak uważacie?

Polecam twórczość Scooberta! Na blogu znajdziecie kilka innych wpisów jeszcze o jego twórczości!

Sociale Scooberta:

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

3 Replies to “SCOOBERT DOOBERT “A SONG TO QUIT YOUR JOB TO” [PREMIERA]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.