Cześć! Dziś Wam proponuję album zespołu Koń zatytułowany, jakże zaskakująco “Pierwszy”.

Możliwe iż to, że to pierwszy album składu właśnie wpłynęło na jego tytuł. A może coś innego? Z artystami nigdy nic nie wiadomo! Oczywistości przestają być oczywiste, gdy przefiltruje je artystyczny umysł. A na tej płycie artystów nie brakuje! Jednego nawet poznałem osobiście. Sławka Szudrowicza miałem przyjemność poznać kilka lat temu w Krakowie. Podczas nocnych przechadzek po jakimś parczku, trochę o tym co Koń ma w planach udało nam się porozmawiać.

A dziś mam przyjemność zaprezentować to piękne muzycznie i obrazowo wydawnictwo. Cieszę się, że za release odpowiedzialna jest Antena Krzyku, bo to zawsze dobrze rockuje! Choć muzyki rockowej na tej płycie brak (no może tyciu tyciu), to jest to zjawiskowa muzyka. Jak sam Koń, który mówi, powiedział, to jest Acid Blues! Z charakterystyczną gitarą rezofoniczną i mocnym barytonowym saksem (Michał Feleter) . Piękne synthy (Jakub Królikowski) i perkusja do tego (Asia Glubiak) tworzą atmosferę jak na międzyplanetarnej stacji metra! Mam wydanie na czerwono-czarnym splatterze, w okładce gatefold! Płyta dostępna na stronie wydawcy!

POZDRAWIAM
Pan Winyl

Polityka anty-algorytmiczna: w sekcji poniżej znajdują się warte uwagi treści, które mogą, ale nie muszą być podobne do tego co już przeczytałeś/przeczytałaś. Na moim blogu wprowadziłem politykę anty-algorytmiczną czyli ludzką. Dbam tym samym o to, żebyś miał/miała możliwość poznania różnej muzyki, różnych ludzi i różnych opinii.

Uwaga! Możesz tu znaleźć treści, z którymi się nie zgadzasz, pamiętaj, że nie oznacza to, że Cię nie szanuję.

PS.: To, że korzystam z narzędzi używających algorytmów, oznacza tylko tyle, że używam ich świadom ich zalet i wad!

Polecane treści:

One Reply to “PAN WINYL PREZENTUJE: KOŃ “PIERWSZY” LP [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.