AARON TAOS – „LONELINESS PT.II” – OMG! MUZYKA TO MOJE CAŁE ŻYCIE! - PAN WINYL

AARON TAOS – „LONELINESS PT.II” – OMG! MUZYKA TO MOJE CAŁE ŻYCIE!

Arron Taos z gościnnym udziałem spill tab opublikował utwór „Loneliness Pt. II”. Piosenka, którą mógłbym spuentować słowami: „OMG! Muzyka to całe moje życie!”.

AARON TAOS - "LONELINESS PT.II" - OMG! MUZYKA TO MOJE CAŁE ŻYCIE!
Aarron Taos

Nie dalej jak parę godzin temu w gronie przyjaciół muzyków mięliśmy rozmowę na ten temat. Ten moment, gdy artysta na głos wypowiada słowa „muzyka to całe moje życie” i zaczyna kumać, że to smutne. Poza muzyką, nie ma nic.

O tym jest piosenka Aarrona. O tym momencie. Na swoim insta napisał, że to jego najlepsza piosenka, jaką do tej pory nagrał (moim zdaniem, nie bez wpływu jest tu udział spill tab).

Piosenka powstała w ciężkim dla Aarona czasie. Zmagał się z depresją wywołaną stagnacją w karierze artystycznej i zawodowej.

Mimo, że historia powstania kawałka nie jest wesoła, to niesie ze sobą przesłanie nadziei (chyba dlatego tak mi się podoba). W życiu artysty doszło do przewartościowania, które wynikło z cofnięcia się w życiu. Bo co jest tak naprawdę ważne, co się naprawdę liczy? Ludzie! Relacje, kruche, ulotne i ważne.

Mój ulubiony fragment zaczyna się w 1:51, najbardziej efektowna pauza, gdzie Aarron wchodzi z wokalem spill tab, a po 30 sekundach w okolicach 2:20 rąbie wzruszające solo. Cała piosenka pięknie prowadzi do tego momentu kulminacyjnego, a potem zgrabnie się z nami żegna. Świetny numer

Pozdrawiam

Pan Winyl

Sociale Arrona Taos:

Polecane wpisy:

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *