ANIA SAMA DEBIUTANCKI ALBUM „ŚNIENIE” (CD/WINYL) NA POCZĄTKU CZERWCA! - PAN WINYL

ANIA SAMA DEBIUTANCKI ALBUM „ŚNIENIE” (CD/WINYL) NA POCZĄTKU CZERWCA!

Zaczęło się kilka lat temu gdy Ania postanowiła, że chce śpiewać. Był casting do charytatywnego spektaklu, z którego odpadła. Nie poddała się. Poszła na lekcje emisji głosu i 4 czerwca 2021 jej debiutancki album „Śnienie” pojawi się w sieci, na płycie CD oraz winylu.

Nie będę ukrywał, że maczałem w tym trochę paluszki. Od jakiegoś czasu pracujemy z Anią i oto są efekty naszej pracy. Oczywiście nie tylko naszej, bo w projekt zaangażowanych jest mnóstwo osób, którym bardzo dziękujemy. Na personalne podziękowania przyjdzie jeszcze czas, a dziś skupmy się na najważniejszym. Album „Śnienie” to 10 autorskich utworów. Do wszystkich teksty napisała Ania, jest też współautorką muzyki. Cztery z tych piosenek już znacie!

Pestka

Zaczęło się od „Pestki” pięknej, onirycznej i trochę mrocznej, za sprawą obrazu Olgi Czyżykiewicz! Później na warsztat wziął „PestkęBartek Brzeziński z Bartek Music i zrobił piękny „re-work„. Oba kawałki są jak wzięte z jakiegoś netfliksowego serialu. Ani fani tak pisali na fejsach i myślę, że się nie pomylili. Wspaniała produkcja muzyczna Szymona Piotrowskiego z Psychosund Studio i wersja Bartka to kapitalna muzyczna robota!

Krok Po Kroczku i Kołyszą

Dwa późniejsze klipy przypadły na czas pandemii. „Krok po kroczku” to piękna piosenka podsumowująca prace na płytą „Śnienie”. A klip składa się z osobistych nagrań z życia Ani, gdy nagrywała piosenki. Jej charakter jest lekki i przyjemny, choć nie zawsze tak artystka się czuła.

„Kołyszą” to ostatni singiel z albumu. W jego przypadku sprawa jest tajemnicza. Ponieważ jest pierwszą częścią, wprowadzeniem do dalszej przygody, która kontynuowana jest w tytułowej piosence i klipie „Śnienie”. Ten klip i singiel do tej pory mogli zobaczyć tylko Ci, którzy wzięli udział w akcji „Otwórz drzwi do Śnienia”. A już niebawem, klip i piosenka na płycie CD, na winylu i w streamingach!

CD

Album ukaże się na płycie CD. Na ten album Ania otrzymała współfinansowanie od STOART’u. Zamknięta w pięknej okładce (projekt Michał Loranc) płyta zawiera książeczkę ze zdjęciami (Ewelina Słowińska i Naomi Muras) i tekstami. A także specjalną zakładkę do książki, z której będziecie mogli się dowiedzieć o czymś bardzo ciekawym. Płyta Ani jest pierwszą płytą, która będzie dostępna w programie „Wszyscy Zadowoleni”, unikatowego programu (opracowanego przeze mnie) dla www.chodzasluchy.com, oficjalnego dystrybutora albumu!

Płytę możesz nabyć na www.chodzasluchy.com

WINYL

Za album w formacie LP odpowiada vinylove.me – polska firma zajmująca się tworzeniem albumów i singli metodą tzw. LATHE CUT. Ręczna robota i kapitalny mastering od Bemola! Album w przedsprzedaży dostępny na stronie vinylove.me:

ANIA SAMA PREMIERA ŚNIENIE
Płyta winylowa w wersji CLEAR!
ANIA SAMA PREMIERA ŚNIENIE
Płyta winylowa wersja BLACK!

Ania sama jest miłośniczką realnego świata. Pandemia i odizolowanie od świata rzeczywistego bardzo ją dotknęło. Jej tęsknota za „normalnym” życiem wyraża się też w tych nośnikach. Ubrała duszę swojej muzyki w piękne ciała nośników, które teraz mogą stanąć na półce wśród Twoich ulubionych wokalistek. Ja z chęcią postawię płytę Ani obok takich artystek jak Kasia Lins czy Sanah.

ANIA SAMA PREMIERA ŚNIENIE
PŁYTA Z CERTYFIKATEM PAN WINYL POLECA

BONUSY

Na płycie CD i winylu znajdują się dwa bonus, których poza tymi fizycznymi nośnikami nie znajdziecie. To ukłon w stronę tych, którzy ciągle kupują płyty.

DO KOLEKCJI I DO SŁUCHANIA

Bardzo Wam polecam tę płytę. Barbara Jackiewicz z Radia Tczew, tak napisała o płycie: Do słuchania w ciepły letni wieczór z lampką dobrego wina na tarasie lub w leniwe niemożliwie upalne popołudnie w hamaku między drzewami. Taka trochę mimochodem. Wg. mnie bardzo ciekawy debiut, nieoczywisty. I ja nic więcej nie mam do dodania, oprócz tego, że jest to album, który musi się znaleźć na Waszych półkach! Osobiście Wam gwarantuję, że będzie to płyta tego lata!

SOCIALE ANI

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Agnieszka Protas


Jeśli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi kawę.


Polecane treści:

Komentarze: 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *