ANIA SAMA NIE-PREMIERA „KOŁYSZĄ” – BO ŚNIĆ MOŻE KAŻDY, ALE NIE KAŻDY MOŻE ZOBACZYĆ „ŚNIENIE” - PAN WINYL

ANIA SAMA NIE-PREMIERA „KOŁYSZĄ” – BO ŚNIĆ MOŻE KAŻDY, ALE NIE KAŻDY MOŻE ZOBACZYĆ „ŚNIENIE”

Chyba nie zdarzył mi się bardziej enigmatyczny tytuł newsa. Premiera teledysku do piosenki „Kołyszą” odbyła się wczoraj na blogu Ani (aniasama.pl). Singiel śmiga w sieci już ponad pół roku. Dlaczego Ania kazała nam tak długo czekać na klip? Zaraz się dowiecie! Premiera singla „Kołyszą” – zapraszam!

Odpowiedź wcale nie jest prosta. Bardzo mnie to cieszy, że jako www.panwinyl.pl mam w tym zamieszaniu swój kawałek Internetu.

Ania Sama, to jak wicie, dziewczyna, która parę lat temu zapragnęła śpiewać i… śpiewa. I dzięki Bogu, że się nie poddała, gdy odrzucono ją z castingu do musicalu. Poszła na lekcje emisji głosu i w końcu dostała swoją szansę na scenie teatru Variete.

Głos Ani jest piękny, matowy, zmysłowy wręcz romantyczny. Ale nie dajcie się zmylić, Ania ma też bardziej „drapieżną” stronę, może kiedyś ją zaprezentuje.

Dziś premiera klipu na YT, ale tak naprawdę, to nie jest premiera. Bo właściwy premierowy numer jest dopiero po „Kołyszą”. I tutaj już się nam wyjaśnia powli zagadka z tytyułu. Nie-premiera, bo tak naprawdę chodzi o nową piosenkę i obrazek do nie. A nową piosenką jest „Śnienie”

Otwórz drzwi do „Śnienia”

Premiera Singla Kołyszą
Kadr ze „Śnienia”

„Śnienie” to też tytuł debiutanckiego albumu, który w całości ukaże się na wiosnę (już niedługo, HURRA!). Ale zanim pojawi się album to Ania zaprasza Was do zabawy.

Po pierwsze należy bardzo uważnie oglądać teledysk do „Kołyszą”,

Następnie w partnerskich mediach w następujących dniach, znaleźć słowa-klucze:

Premierowy Music – 1 lutego,

Muzyczna Polska – 4 Lutego,

Muzykoholicy – 8 lutego,

Pan Winyl – 12 lutego.

SŁOWO KLUCZ:

Danego dnia u danego partnera medialnego pojawi się wywiad, artykuł lub informacja prawsowa dotycząca Ani, a tam ukryte słowo-klucz.

Co zrobić ze znalezionym słowem?

Wejdź znów na wideo i zrób zdjęcie, screena, albo zapisz czas (minua i sekunda), w której to słowo się pojawia na ekranie. Gdy zbierzesz je wszystkie, załącz je do maila i wyślij na adres Ani: kontakt@aniasama.pl. Warto też wejść na stronę www.aniasama.pl i zapisać się na newsletter. Otrzymacie jedną podpowiedź ekstra !

Poniżej ściąga zasad i harmonogram.

Premiera Ania Sama Kołyszą

Kochani Ludzie Muzyki, jako Pan Winyl jestem bardzo szczęśliwy, że mogę brać udział w tej zabawie, która w tak kreatywny wykorzystuje nasze siedzenie w Internecie. Bardzo też dziękuję pozostałym partnerom medialnym, za wsparcie i pomoc w realizacji pomysłu.

Zapraszamy Was do zabawy!

Sociale Ani:

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *