ANIA SAMA „PESTKA {REWORK}” [PREMIERA] - PAN WINYL

ANIA SAMA „PESTKA {REWORK}” [PREMIERA]

Wspaniale! Już jest. Absolutnie jestem zachwycony tym reworkiem, który zrobił bARTek. Ania Sama „Pestka {rework}” nowa wersja przepięknej piosenki, której premiera odbyła się w marcu tego roku.

Ania Sama, dziewczyna, która chciała śpiewać… i śpiewa. Ania jest dowodem na to, że jak się chce, to się może. Po dwóch odrzuceniach na przesłuchaniu do musicalu, poszła do szkoły i… się dostała. Jej przygoda ze śpiewaniem i wizją artystyczną zaczęła się dopiero w dorosłym życiu. Marzyła o tym od dziecka, ale zdecydowała się na start kariery całkiem niedawno. Więcej przeczytacie o jej historii na jej stronie www.aniasama.pl. Warto zapisać się na jej newsletter, Ania lubi serwować niespodzianki swoim słuchaczom i słuchaczkom!

Jak doszło do współpracy Ani z bARTkiem? Przyznam, że trochę w tym pomogłem. bARTek to polski producent mieszkający i pracujący w Luksemburgu. Oprócz produkcji muzycznej pracuje również dla jednego z międzynarodowych portali muzycznych. Kilka lat temu ukończył ekskluzywną szkołę Abbey Road Institut w Amsterdamie w zakresie produkcji muzycznej! Niebawem więcej info o produkcjach bARTka!

Ciężko mi wskazać, który numer mi się bardziej podoba. „Pestka – czerwona”, oryginalna wersja jest cudowna, delikatna i zmysłowa. „Pestka-niebieska” ma w sobie ogień i pieprz, ta gitara dodaje jej niesamowitej energii. Obrazek do niej jest dopełnieniem i zrównoważeniem ognia. Chłodny i tajemniczy. Na zimę? Wybieram „Pestkę niebieską”!

Polecam

Pan Winyl

Oryginalny teledysk, sprawdźcie różnicę!

„Pestka {rework}” znalazła się też na playliście Sotify „Made In Luxembourg” – gratulujemy Ani i bARTkowi!

Ania Sama „Pestka {rework}” już na Pan Winyl’s Playlist!

Sociale Ani:

Sociale bARTka:

Pozdrawiam

Pan Winyl

Powiązane treści:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *