Wieczór z Panem Winylem, a dziś Druides WAVS Hotel Zacisze SOIN i The Great White Lights a także LaNinia
Zapraszam na łomot
Pan Winyl


Jak dawać gdy się nie ma? Czyli o sztuce przyjmowania. Dawanie jest super! Nic tylko dawać. Prezenty są fajne. Ale jak dawać gdy się nie ma? A jak mieć? Czyli jak przyjąć? I to nie tylko rzeczy. Jak przyjomować od ludzi i co przyjmować? Jak przyjmować ludzi? To są ważne pytania, nad którymi wczoraj sobie myślałem i tak postanowiłem, że z Wami się tym podzielę. Również w odniesieniu do muzyki. A w tle Eliza A. Tkacz nie bez powodu, ponieważ Eliza zagra już w kwietniu na Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 23-25.04.2020 – JUPPI!
Zapraszam
Pan Winyl


I po Wieczorze z Panem Winylem. Było gorąco i ostro! Mega muza! Naprawdę mamy w Polsce kapele, które potrafią przyłoić i to jak! Od jakiegoś już czasu nie słucham muzyki spoza Polski – serio! Mamy tyle wspaniałości u siebie, że szkoda mi czasu na zaglądanie na sąsiednie podwórka! Zapraszam!


Zapraszam dziś o 20.00 na Wieczór z Panem Winylem na kanał Pan Winyl na FB! Pogadamy o dobrej muzie od AKX, Wizja Lokalna, SUPERHALO, Dead Snow Monster i Cinemon!


W zakładce POLECAM nowy zespół. Tym razem międzynarodowy kwartet z Wrocławia. Niebawem nowy singiel i album! Czekamy zatem, a już teraz możecie poczytać o zespole!

Processed with VSCO with au5 preset

Singiel HALO już 12/12. A SOIN publikuje ostatniego SZORTA! Jest inny od pozostałych czterech, jaśniejszy i bardziej gęsty, tak bym to ujął. Spradźcie! Wywiad z Tomkiem też niebawem!


Kolejna Kawa z Panem Winylem już za nami! Dziś bardzo poważny temat! Bunt, dzieci i rodzice, oraz co ma z tym wspólnego muzyka? Opowiadam też o mojej podróży z moim tatą, podczas której odwiedziliśmy Szymona Swobodę w Vintage Records i Dziarczyńców, oraz co z tej podróży wynikło!


Jest nowy kawałek od Box Anima! Tym razem mamy video do piosenki KŁY. Natalia Orkisz, Tomasz Idziak i Wiktor Machowski stanowią akustyczne trio dla odważnych. Połączenie prog rocka z folkiem, z mocnymi tekstami i… emocjami! Nie da się słuchać tego nagrania obojętnie.


Nowy zespół w zakładce POLECAM. Dziś ląduje u nas band zwany Druides, trio, z którego w tej chwili został tylko Wojtek Rozmarynowicz. 16 grudnia płyta Prius ukaże się na winylach, a Was zapraszam do zapoznania się z historią zespołu

Wojtek Rozmarynowicz z okładką płyty i Pan Winyl w WM Fono.

Dokładnie tydzień temu odbył się odsłuch w warszawskim SoundClubie odsłuch płyty Cinemon. Słuchaliśmy reedycji na winylu płyty Masters Of Second-Guessing, wydanej przez zaprzyjaźnione chodzą słuchy records. Rozmowę przeprowadził Marcin Bąkiewicz z Antyradia! Płytę możecie już nabywać na chodzasluchy.com, naszym sklepie internetowym.

Cinemon w składzie: Michał Wójcik, Kuba Pałka, Tomek Bysiewicz, rozmawiał Marcin Bąkiewicz (Antyradio)