ARS LATRANS ORCHESTRA – SAKURAN (BASS ASTRAL X IGO, HYPER SON I INNY) – PREMIERA - PAN WINYL

ARS LATRANS ORCHESTRA – SAKURAN (BASS ASTRAL X IGO, HYPER SON I INNY) – PREMIERA

Ars Latrans Orchestra to niezwykły projekt Stowarzyszenia Ars Latrans. Co roku organizują interdyscyplinarny festiwal sztuki. Tradycją stało się już to, że rok rocznie kolektyw zaprasza uznanych artystów do wspólnego stworzenia numeru inspirowanego tematem festiwalu. Tym razem to JAPONIA. Utwór Sakuran , w którego nagraniu udział wzięli między innymi członkowie Bass Astral x Igo a także Hyper Son dziś ma swoją premierę.

Wokalnie udzielili się Aleksander Czerkawski (Jan Serce) i Odet. Na gitarze Jakub Wojtas (Clock Machine), Piotr Wykurz – bębny (Clock Machine), Maciej Kwarciński (Hyper Son) – flet, Łukasz Kastelik – perkusjonalia(Preizner), Bass Astral – bas (Bass Astral x Igo), dybiński – syntezatory i produkcja.

Jak widać składex jest niesamowity i zaskakujący. A skoro takie wyjątkowe połączenie, to i numer nie może być inny. Świetne wstawki na flecie Macieja Kwarcińskiego, dla mnie to taki pin w tym numerze. Przyczepia mnie do niego. Sam grywam na folkowym gruzińskim flecie, więc ten numer ma u mnie dodatkowy 5+ do zajawkowości. Połączenie Republiki z Bajmem wkręconym w bassastralowy mikser. Sztosowy numer o najwyższym potencjale hicorskim.

Pan Winyl

Jesteśmy kolektywem twórców i inicjatorów sztuki i kultury – twórcami i producentami. Patrzymy szeroko i uważnie przyglądamy się Światu. Tworzymy interdyscyplinarne wydarzenia, podczas których prezentujemy niezależną sztukę. Nie boimy się eksperymentów.

Łączymy dziedziny, by tworzyć nową jakość.

o ARS LATRANS
ARS LATRANS ORCHESTRA SAKURAN
Odet

Sociale ARS LATRANS:

Pozdrawiam

Pan Winyl

Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: