SŁUCHAM WINYLI, BO CZŁOWIEK JEST ISTOTĄ ANALOGOWĄ?
Ile to razy zadawano to pytanie: co jest lepsze CD czy winyl? I wiele odpowiedzi na to padało. Że CD lepsze, bo dźwięk czystszy, krystaliczny, że winyl – bo ciepło dźwięku, miękkość i wiele innych argumentów za i przeciw.
WYWIAD Z DYMIĄCĄ GITARĄ ZESPOŁU BELZEBONG
Cześć! Tym wywiadem z Dymiącą Gitarą Belzebonga rozpoczynamy serię wywiadów z kolekcjonerami, muzykami, sprzedawcami i innymi ludźmi, którzy poddali się obezwładniającej mocy winyla ? Tomek Olszewski: Ile masz lat? Dymiąca Gitara: 33.
CZY KOLEKCJONOWANIE WINYLI MOŻE BYĆ POŻYTECZNE?
Czy kolekcjonowanie winyli może być pożyteczne? Audycja w ProRadio W czwartki o 22.00 czasu polskiego na www.proradio.pl Andrzej Kusy zaprasza na audycję Giełda Płyt, w której to audycji barwnie opowiada o muzyce zaklętej na czarnych krążkach. Od jakiegoś czasu, z przerwami mniejszymi czy większymi i ja mam tam swoje parę minut.
REBEKA „HELLADA” – TEST PRESS [WINYL]
Na winylowej wersji znajdą się trzy utwory, których nie było na płycie CD...
WYWIAD Z PANEM WINYLEM DLA PORATLU VICE [07/05/2014]
Dzień dobry, Kilka dni temu ukazał się wywiad ze mną dla portalu VICE. Rozmawiałem sobie z Brunem Kowalskim na tematy winylowe i około winylowe.