BARTEK MUSIC – OD BANKIERA DO PRODUCENTA MUZYCZNEGO - PAN WINYL

BARTEK MUSIC – OD BANKIERA DO PRODUCENTA MUZYCZNEGO

Wiele się mówi o pasji, o tym, że jest ważna i trzeba za nią podążać. Ostatnie lata obfitują w tego typu slogany, ale nie wielu jednak to się udaje. Żeby doprowadzić do końca to, do czego powołuje nas serducho, trzeba uporu, wytrwałości, poświęcenia i… oczywiście pieniędzy. Bartek, to człowiek, który od bankiera, krok po kroku, doszedł do producenta muzycznego.

W piątek (31/07) ukazał się singiel Lose Your Fear (Extended Mix) wyprodukowany przez Bartka. Bartek napisał też do niego muzykę, wyprodukował go, zmiksował i zmasterował. Numer powstał we współpracy z Lisą Saunders z kanadyjsko-brytyjskiej grupy Ashes and Dreams.

Na moim blogu chcę pisać o różnej muzyce, a przede wszystkim o różnych ludziach ją tworzących. Bartek to jest niesamowity gość. Zainwestował sporo pieniędzy w szkołę dla producentów i zaczął zmieniać swoje życie. Zazwyczaj nie produkuje tak radosnych numerów, ale i w takim klimacie sprawdził się świetnie. Pokonywanie lęków, to nie jest prosta sprawa, zdaje się, że Bartek z Lisą, świetnie tutaj sobie poradzili.

Jak pisze producent na swoim blogu: Nie bardzo wiedziałem, jak zareaguję słysząc swój utwór po raz pierwszy w radio, tymczasem była to raczej standardowa mieszanka stresu i podekscytowania. – opisując wrażenia po przedpremierowej emisji w luksemburskim radio ARA. Warto pokonywać lęki i iść za głosem serca.

Utwór zapowiada EP Present, Imperfect, która ma ukazać się w ciągu następnych kilku miesięcy. Jestem pełen podziwu dla Bartka i jego ścieżki, myślę, że droga do bankiera do producenta muzycznego będzie się wspaniale rozwijać. Na pewno będę Was informował o dalszych poczynania naszego rodaka.

PS. Bartek, producent muzyczny, na co dzień mieszka w Luksemburgu!

Pozdrawiam

Pan Winyl

Sociale Bartka

Polecane treści:

  1. To ja jeszcze tylko dodam, że szykujemy już kolejnego singla i w ogóle wielkie dzięki dla wszystkich za pozytywny odbiór Lose Your Fear <3 Bardzo mnie to motywuje! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *