BARTEK X ASHES AND DREAMS „PRESENT, IMPERFECT” EP JUŻ W STREAMINGACH [PREMIERA] - PAN WINYL

BARTEK X ASHES AND DREAMS „PRESENT, IMPERFECT” EP JUŻ W STREAMINGACH [PREMIERA]

To chyba Bartek mnie znalazł. Nie pamiętam przy okazji czego, ale najważniejsze, że fajnie nam się gadało. Tak dobrze nam się gadało, że później zrobił reworka „Pestki” Ani Samej. A dziś w świat poszła jego najnowsza produkcja EP „Present, imperfect”. Za muzykę odpowiada Bartek a za słowa i wokal kanadyjska wokalistyka Lisa Saunders z duetu Ashes and Dreams.

bARTek

czyli Bartek Brzeziński, mieszka w Luxemburgu i od wielu lat zajmuje się produkcją muzyczną. Kilka lat temu ukończył Abbey Road Institute w Amsterdamie. Do tego by porzucić świat finansów i profesjonalnie zająć się inżynierią dźwięku oraz produkcją, była otrzymana w 2016 roku nagroda za kreatywność. Wyróżnienie otrzymał za remiks w konkursie The B-Side Project (UK). Do tej pory ma na swoim koncie współprace z niezależnymi artystami: Ashes and Dreams, TabInStereo i Anią Samą.

BARTEK X ASHES "PRESENT, IMPERFECT" EP JUŻ W STREAMINGACH [PREMIERA]
Ashes x Dreams

Lisa Saunders

Jest żeńską połową duetu Ashes and Dreams. Współpracuje w nim z Liv Mircea’em i wspólnie tworzą eteryczną mieszankę muzyki pop.

Po kilku latach głównie remiksowej współpracy z Lisą Saunders, z kanadyjsko-brytyjskiej grupy Ashes and Dreams, w tym roku, w czerwcu mieliśmy spotkać się w Kanadzie. Przeszkodził COVID. Zamiast tego zrobiliśmy EPkę. Lisa napisała teksty i nagrała wokale, ja zająłem się produkcją muzyczną i kompozycją. Wykańczanie całości zajęło nam kilka miesięcy i jest całościowo inne od moich typowych trip-hopowych fascynacji. Pewnie dlatego, że siedzenie w domu wywarło taki wpływ na moją psychikę i kreatywność, że zachciało mi się ruszać do muzyki. Ta EPka to w związku z tym wpływy electro house’u i w pewnym sensie techno, ale takiego „uspokojonego”, bo tworząc muzykę czułem, że jesteśmy globalnie zmęczeni zbytnim hałasem.

Bartek Brzeziński – bARTek Music

POSŁUCHAJ EP NA ULUBIONEJ PLATFORMIE STREAMINGOWEJ!

Pierwszy singiel, „Lose Your Fear”, link do domowego video na YouTube:

Pozdrawiam

Sociale bARTek Music

Pozdrawiam

Agnieszka Protas


Jeśli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi kawę.


Powiązane treści:

https://panwinyl.pl/2020/11/15/ania-sama-pestka-rework-premiera/
https://panwinyl.pl/2020/08/31/carina-sam-nie-musimy-sie-nienawidzic/

Bartek korzysta z usług Be Your Own Label!

https://panwinyl.pl/oferta-dla-zespolow/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *