BELTALOWDA – A RED CIRCLE [PREMIRA] - PAN WINYL

BELTALOWDA – A RED CIRCLE [PREMIRA]

Nie przepadam za Spotify. Ale żyjemy w czasie, w którym jak czegoś nie ma na Spotify to zaczynam się irytować. Bo to dla wielu platforma pierwszego – o zgrozo – wyboru, dla mnie narzędzie pracy. A pracuję z piosenkami, takimi jak Beltaowda „A Red Circle”.

Anti-Spotify:

Zespół: Nie mamy naszych materiałów na Spotify ze względu na ich nieuczciwe praktyki wobec artystów oraz decyzję prezesa o zainwestowaniu zysków ze Spotify w produkcję broni. Mimo to cieszymy się, że podobała Ci się ta piosenka.

Ja: Produkcję broni?

Zespół: Tak, to zdecydowanie wpadka. Byli już dość podejrzani, jak mało płacą za strumień w porównaniu z innymi usługami, takimi jak Apple Music i Pandora, ale ta broń jest szalona. Sprawdź to: https://ra.co/news/76439

Ja: O!

BELTALOWDA

To społeczno-polityczny zespół punkowo-post-punkowy. „Przysięgamy, że muzyka jest fajniejsza niż to zdanie brzmi”. Skład: Mat Alano-Martin na gitarze i wokalu, JD Short na basie, Dagan Thogerson na perkusji. 50%ze sprzedaży wszystkich albumów zostało przekazanych na cele sprawiedliwości społecznej.

Zespół wydał album na winylu! Do kupienia na Bandcamp!

KUP WINYL TU

Sociale zespołu:

Pozdrawiam

Agnieszka Protas


Jeśli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi kawę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: