BÓG, AI i DISCO POLO – ROZMOWA ZE SPIĘTYM
Rozmowa miała miejsce 15 listopada 2024 roku w Sulęcińskim Domu Kultury przed koncertem Spiętego. Zanim zaproszę Was do niej, chciałbym napisać kilka słów o SOK-u. To miejsce ma dla mnie ogromne znaczenie w mojej osobistej historii związanej z muzyką. Po raz pierwszy byłem tam około 30 lat temu na koncercie zespołu Front Of Freedom z … Czytaj dalej BÓG, AI i DISCO POLO – ROZMOWA ZE SPIĘTYM
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element